Foça Otelleri İçin Sosyal Medya Planları 2018

0
544
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Sosyal Medya: Foça Otellerinde Sosyal Medya Planı ile Uyumlu Web Tasarım Trendleri

Foça Otelleri için Sosyal Medya, bugün neredeyse her yerde yaşadığımız teknolojik güdümlü toplumun bir parçası haline geldi. Aslında, tüm bu günlerde Sosyal Medya varlığına sahip olmayan herhangi bir Foça oteli nadiren bulabilirsiniz.

Ve çoğu – değilse – insanlar Sosyal Medya aracılığıyla belirli bir Foça otelin varlığını öğrenirler. Sosyal Medya varlığınızı nasıl perçinlediğiniz önemli değildir. Foça otelleri web siteniz hedef kitlenize unutulmaz bir deneyim sunmuyorsa, Sosyal Medya planınız uzun vadede geri alınabilir.

Yani, işinizi sosyal medyada ziyaret etmekten hoşlananlar için, şunları not etmeniz gereken bazı web tasarım trendleri:

1. Mobil kullanıcılar için Foça otel web sitenizi optimize edin
Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar, Sosyal Medya’nın kendisi kadar yaygın hale gelmiştir. Aslında, nadiren senin elinde olmayan biriyle tanışıyorsun.

Ancak, Foça otellerinde bir mobil kullanıcı, belirli bir işletmenin bir web sitesinin masaüstü sürümü ile aynı, ancak daha küçük boyutta olmasıyla şaşırır. Ardından,Foça otelleri web sitesinde ziyaret ettiğiniz metnin biraz hantal hale gelebilecek metni görebilmesi için yakınlaştırmanız gerekir.
Bu nedenle, Foça otellerinde bir web sitesi tasarlarken, masaüstü sürümü kadar işlevsel olan mobil cihazlar için daha küçük bir düzen yapmalısınız.
Facebook sayfanız bir akıllı telefonda görüneceğinden, web sitenizdeki her öğenin mobil cihazda da mevcut olduğundan emin olmalısınız.

2. Kullanıcıların tercih ettikleri Sosyal Medya hesabını kullanarak Foça otel web sitenizde oturum açmasına izin verin.
Hiçbir şey, Foça otellerinde bir web sitesinin çok fazla bilginin gerekli olduğu bir kayıt formunu doldurmaktan daha yorucu değildir, böylece web sitesi içeriğinin geri kalanına erişebilir.

Foça Otelleri Mobil Kullanıcıları

Bazı mobil kullanıcılar, belirli bir Foça otel web sitesini ziyaret ettikleri sırada, özellikle de herkese açık bir siteyi ziyaret ettikleri zaman kullanıcı adlarını ve şifrelerini girmekten çekinebilirler ve hesap güvenliği, telefonlarında sırtlarına bakan birisi tarafından kolayca yakalanabilir. Sosyal medya hesaplarınızı Foça otel web sitenizin tasarımına eklediğinizde, bir ziyaretçinin sosyal medya hesabını kullanarak tek tıklamayla oturum açmaya da izin vermelisiniz. Tercih ettikleri sosyal medya hesaplarına zaten girdim.

3. Daha az stok fotoğraf ve daha orijinal görünümlü yerler kullanın
Foça Otellerinizin hedef kitlesi özellikle bu günlerde özellikle otantik ve çok fazla web sitesi, bazı insanların günaha sembolü olarak gördüğü stok görüntülerine fazlasıyla güveniyor.

Ekonomik kısıtlamalar dışındaki ekonomik nedenlerle bir web sitesi tasarlarken stok fotoğraflarını kullanmaya başvurmuş olabilirsiniz. Ancak, çok fazla kullanmak, hedefi hedeflemek için yeterli çaba göstermediğinizi düşünmenize neden olabilir.
Bütçenizi biraz uzatabilirseniz, işinizin doğasıyla ilgili şeylerin fotoğraflarını çekmek için profesyonel bir fotoğrafçıyı işe alabilirsiniz. Aksi takdirde, sadece telefonunuzun yerleşik kamerası ve kolayca çevrimiçi öğrenebileceğiniz bazı fotoğraf düzenleme yetenekleri ile kendiniz yapabilirsiniz.

4. Foça otellerinde daha az felsefeye bağlı kalmak
Gereksiz kargaşa dolu bir web sitesi, onu gören herkes kötü bir izlenim bırakıyor.

Bu nedenle, Foça oteliniz için bir web sitesi tasarlarken, düzen minimum düzeyde olmalı, ancak çok fazla olmamalı veya hedef kitlenizin dikkatini çekmiyor gibi görünse bile, hedef kitleniz kapanabilir ve metni en az.
Ayrıca, Foça Otel Sosyal Medya hesaplarına bağlantılar eklemelisiniz, ancak iyi. Örneğin, web sitenizde “Twitter” yazan bir metin tabanlı bağlantı yerine, bu sosyal medya platformunun kuş simgesini kullanmanız ve işletmenizin Twitter hesabını buraya bağlamanız gerekir.
Günümüzde, iş kelimelerinizi yaymak genellikle Foça otelleri için bir Sosyal Medya planına sahip olmanızı gerektiriyor.

Foça Otelleri Sosyal Medya İlgi Yüzdesi

Her şeyden önce, dünya çapında sosyal medya kullanıcılarının sayısının 2020’ye kadar neredeyse üç milyara ulaşması bekleniyor. Bu nedenle, Foça otelinizin bu ilginin iyi bir yüzdesini almasını istiyorsunuz.

Bununla birlikte, Foça Otelinizi Sosyal medya aracılığıyla tanıtmak savaşın sadece yarısıdır, çünkü sizi bir hedef kitleye sunacakları bir web sitesi sunmanız ve ardından aynı şeyi yapmaları gerektiğini düşünen herkese tavsiye etmeniz gerekir.

Doğru olması için, yukarıda listelenen web tasarım trendlerini Sosyal Medya planınızın yanında Foça Oteller web sitesine uygulamaya başlamalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here