Foça Otelleri İçin Rezervasyon Motoru Hayatı Kolaylaştırıyor Olmalı! 2018

0
267
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Rezervasyon Motoru Hayatı Kolaylaştırıyor Olmalı!

Foça otelleri için çevrimiçi rezervasyon motorları, basit bir rezervasyon düğmesinden, Foça otel web sitenizdeki tüm süreçleri şirket içi rezervasyon sisteminize entegre eden tam özellikli yazılım paketlerine kadar geniş bir yelpazede çözümlerle pazarlanmaktadır. Küresel zincirler için hangisinin kullanılacağına karar vermek çarpıcı bir durumdur, ancak bağımsız bir Foça otel ya da hostel için bu seçenek çok fazla olabilir. Tam özellikli bir yazılım paketi için gittiğinizde, en azından tüm olasılıkları (pahalı bir seçenek) veya daha küçük, daha basit rezervasyon motorlarından birini kaydetme riskini riske atıyorsunuz, ancak potansiyel olarak acı çekiyorsunuz. Bir özelliği fark ederseniz daha sonraki bir tarihte yükseltmek için bir baş ağrısını kaçırıyor musunuz? Kayıt olduktan sonra, sıkıcı rehberler ve kurum içi eğitimden bahsetmemelisiniz.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Bu tam olarak birçok küçük konaklama sağlayıcıyı kapatacak senaryo. Foça otel web siteniz üzerinden rezervasyonun stresini hafifletmek için bir yazılım parçasına sahip olma fikri, prensipte mükemmeldir, ancak uygun bir rezervasyon motoru ürünü bulmak için pazara girdikten sonra, hızla teknoloji kavgasına, gizemli kısaltmalara, kitle. Foça otellerinde fiyat tutarsızlıkları ve tam olarak ne istediğinizi bulmak için bir görünmezlik. Tüm beyaz gürültüdür ve bir Foça otel ya da hostelde çalışmak için hızlı bir şekilde çok stresli ve zaman alıcı olabilir. Genellikle, bir rezervasyon motoru servisine kaydolduğunuzda, yükleme oranlarınızı adil bir şekilde harcamanız, rezervasyonlarınızı keşfetmeniz ve ortaya çıkan görünmez arayüzlerle uğraşmanız her seferinde daha da kötüleşir. Tamamen irrasyonel. Birçok durumda, Foça otel web sitenize bir rezervasyon motoru ürününün eklenmesi de iki yerine iki yerine güncelleme oranlarıyla sonuçlanır. Bu da hem potansiyel sorunlara hem de daha değerli zamana neden olur.

Bu, yazılımın nasıl çalışması gerektiği değildir. Yazılımın hayatı kolaylaştırması gerekiyor ve bu prensibe uymak için Foça otelleri için yerinde bir online rezervasyon motoru yeterli değil. Bu, modüler yaparak yazılımın her yönünü çözmeyi amaçlar, böylece ihtiyacınız olan bitleri seçebilir ve seçebilirsiniz ve ihtiyacınız olana kadar rahatlayabilirsiniz. Kurulum süreci inanılmaz derecede hızlı ve ağrısızdır; En hızlı olası geri dönüş süresi, ilk telefon sorgusu sorgusundan, rezervasyon motorunuzun kurulumuna 2 saattir. Foça otellerinde güncelleme oranlarını bile yükleyebilirsiniz, böylece rezervasyonlarınızı yaparken mülklerinizi yönetmeye konsantre olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here