Foça Otelleri İçin Güncel Otel Haberleri 2018

0
642

Foça Otel ve Foça Mekanları

Foça Otelleri ve Foça İşletmeleri için yararlı olabilecek ilk güncel otel haberleri blog yazımız…

ESA hizmet daireleri (ESA) ile yapılan sözleşme, dağıtım ve doğrudan rezervasyon teknolojisini kapsar ve şirketin çevrimiçi erişimini ve gelirini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Bulut tabanlı konukseverlik çevrimiçi dağıtım teknolojisi uzmanı STAAHSTAAH, Instant Channel Manager ve güçlü ConvertDirect Rezervasyon Motoru ile ESA’nın çevrimiçi rezervasyonlarını yapacak.

Foça Otelleri Konutları

ESA, konut daireleri ve konut çözümleri ile ESA’nın amiral gemisi hizmet daire, İngiltere’nin güneyindeki 300’den fazla daire ve dünya çapında 90.000’den fazla ortak mülk ağının lider sağlayıcısıdır. Büyük mavi çip şirketlerinin, ulusal otelcilik acentelerinin ve küresel nakliye acentelerinin giderek büyüyen müşteri tabanıyla şirket, hem kurumsal hem de boş zaman pazarları için özel çözümler sunmaya devam ediyor.

STAAH ile olan ortaklık, ESA tarafından işletilen tüm mevcut ve gelecekteki hizmet ofislerine kadar uzanmaktadır. “Mevcut portföyümüzü genişlettiğimiz ve iddialı büyüme planları uyguladığımız bir sonraki büyüme aşamamıza girerken STAAH’ı dağıtım ve bağlantı ortağımız olarak seçtiğimiz için çok mutluyuz.”

Foça Otelleri Ürün Kalitesi

Esa Ticaret Direktörü Chris Minhinnett “STAAH’ı ürün kalitesine, uygun fiyatta ve hizmet kalitesine göre seçtik” dedi.

“Konaklama dağıtımının sürekli gelişen peyzajı, konaklama sağlayıcılarının eğilim öncesinde üretken ve gerçek zamanlı kalmalarını sağlayan akıllı ve entegre çözümler benimsemesini gerektirir” diyor Chris, en son dağıtım ve dijital teknolojileri benimseme ihtiyacından bahsediyor.

Bu anlaşma STAAH’ın geçmişteki büyüyen müşteri tabanına eğitim ve devam eden destek sağlamak için bir yerel ofis açan İngiltere pazarındaki varlığını güçlendiriyor.

STAAH Ltd Satış Müdürü Russell Logan, “Esa’yı desteklemekten çok memnunuz,” dedi. “Doğrudan otel web sitesi kanalımızı da içeren çeşitlendirilmiş kanallarımız aracılığıyla daha fazla gelir elde etmenin yanı sıra, işimiz de bu ortaklık yoluyla ESA’nın işini büyütüyor “dedi.

STAAH’ın Anında Kanal Yöneticisi ve ConvertDirect Rezervasyon Motoru, ESA’nın şirketin çok kanallı dağıtım stratejisini gerçekleştirmek için iki yönlü kesintisiz bağlantıdan keyif almasını sağlayacaktır. Verimlilik ve anında güncelleme, verimlilik ve geliştirilmiş kârlılık, ayrıca ESA ekibinin kullanımı için güçlü bilgiler.

Foça Mekan Rehberi Hakkında

Foça Mekan Rehberi, çevrimiçi geliri en üst düzeye çıkarmak için konaklama sağlayıcıları için bulut tabanlı kanal yönetimi ve rezervasyon motoru konusunda uzman Yeni Zelanda merkezli bir teknoloji şirketidir. Foça Mekan Rehberi’ nin  dağıtım teknolojilerinin öncüsü olan 2008’de Gavin Jeddo tarafından kurulan Foça Mekan Rehberi, çevrimiçi seyahat acenteleri (OTA), doğrudan rezervasyonlar ve dijital pazarlama hizmetleri aracılığıyla bir mülk dağıtmaktadır. İzmir Foça Mekan Rehberi, Yeni Zelanda, Hindistan, Malezya, Filipinler, Endonezya, Tayland ve İngiltere’de faaliyet gösteren 70’den fazla ülkede ortaklıklara sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here