Foça Otelleri İçin En İyi Pazarlama Taktikleri 2018

0
512
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin En İyi Pazarlama Taktikleri

Foça Otelleri Küresel düzeyde küçük ve orta boy bağımsız Foça otellerinin bulunmasının her zaman kolay olmayabileceğini düşünüyoruz. Foça Otelleri, internet’ten ister sayısız OSA veya ağızdan olsun, dünya çapında görünmelerini sağlamak için zaman ve çaba harcamaya ihtiyaç duyuyor.
Bir Foça otel nereden bulabilir, özellikle etkili bir maliyet isterse?

• Mobil uyumlu web siteleriniz veya uygulamalarınız varsa
Bin yılların% 75’inde cep telefonlarında seyahat uygulamaları var,% 69’u Akıllı Telefonlar veya tabletler yoluyla rezervasyon yapmayı tercih ediyor. Foça otelleri web siteleri gezinmek için kolay değilse ve mobil cihazlarla gezinmek kolaysa Foça otelleri dezavantajlı olacaktır. Foça Otel başvurusu, bir avantaj olacaktır. Günümüz nesilinin anlık bilgilere ihtiyacı vardır ve her şeyin parmak uçlarından erişilebilir olması gerekir ve Foça otelleri bu konuda agresif para kazanmak zorundadır.

Foça Otelleri SEO ve Sosyal Medya Pazarlaması

Potansiyel konuklar bir Foça otel rezervasyonu, Foça otel web sitelerini kontrol etme, farklı seyahat temelli siteler ve OSA’lar üzerinde incelemeleri kontrol etme ve benzeri ve benzeri işletmelerle karşılaştırılabilir oranları karşılaştırmadan önce yoğun bir araştırma yapıyor. Foça Otelleri, sayısız çevrimiçi kanalda görünür olmasını sağlamalıdır.
SEO güçlü bir araçtır, bu yüzden kullanıcılar Foça otellerinin anahtar deyimlerini web sitelerine entegre etmeleri gerektiği için kullanıcılar belirli bir şehirde Foça otelleri arayışında mobil cihazlara uygun web sitelerini bulabilir.
Ayrıca Google’la yerel arama sıralamalarını artırmak, adlarını, adreslerini ve telefon numaralarını  web sitelerinin her sayfasına eklemek için mülklerini doğrulamak için de kullanabilirler.
Foça Otelleri, sosyal medyayı misafirlerle iletişim kurmak ve etkileşimde bulunmak için bir form olarak kullanabilir.
Misafirler, başkalarının Foça otelde kalacakları konusunda ilk elden bilgi alabilmek için incelemeleri yapmaları konusunda teşvik edilmelidir. Bin yılın% 82’si, incelemeleri gezmek ve kendi tesislerinde karar vermekle alakalı olduklarını düşünüyor.

Foça Otellerini profesyonel gibi pazarlamak için benzersiz yollar edinin

• Google Adwords’ü kullanarak yeniden pazarlama
Analitik büyük bir bilgi kaynağıdır ve ziyaretçiler, web sitelerine gelen ziyaretçilerin demografik bilgilerini analiz etmek için Google Analitik’i kullanmalıdır. Foça Otelleri, Google Analitik ile kimlerin web sitelerini ziyaret ettiğini, hangi ziyaretlerin bir rezervasyonla sonuçlandığını, kimin aradığı ve kimlerin geldiğini görebilir.
Foça Otelleri ziyaretçiler, daha önce ziyaretçilerin kullandığı diğer sosyal web sitelerinde görünmüş olabilecek belirli reklamlar oluşturarak ziyaret ettiği ve başka yerlerde arama yapan ziyaretçilere kendilerini yeniden pazarlayabilir. Bu, Foça otel için mükemmel bir hatırlama sağlar ve misafirleri geri gelip onlarla rezervasyon almaya çeker. Ev sahibi onlarla rezervasyon seçerse, konuklara bile özel teşvikler sunabilirler. Bu, Foça otelin kendi web sitesine daha fazla trafik yanı sıra daha yüksek bir sayı veya rezervasyon ile sonuçlanabilir.

• Dinamik Hızlı Pazarlama
Arkaik Foça otel pazarlaması, ‘odanın başında …. ya da’ gecelik 200 TL ‘den 400 TL’ ye kadar değişen fiyatlarla müşterileri hedefliyordu. Bugün misafirler bundan fazlasını istemiyor; istedikleri Foça otelde kaldıkları için ödemeleri gereken kesin fiyatı öğrenmek isterler; dinamik ücret pazarlama (DRM) burada.
DRM, Foça otellerinin gerçek zamanlı Foça otel envanterini ve fiyatlandırmasını çeşitli pazarlama kampanyaları aracılığıyla yayınlamanın bir yoludur: afiş reklamları, Meta arama kampanyaları, doğrudan e-posta promosyonları ve benzeri. Otaklar, DRM’yi, karar verme sürecinde kesinlikle etkili olan güncel bilgilerle mülklerinin geri çağırma değerlerini artırmak için kullanabilirler. Bir otelin gerçek zamanlı bilgi ile sayısız platformda neredeyse bulunmasını sağlar, bu nedenle OSA yerine Foça otel web sitesine kanallar rezerve eder.

• İçerik pazarlama
İçerik Pazarlama, müşterilerinizle olan iletişiminizi onları satmadan yönetme sürecidir. Reklamlar yerine hikayeniz aracılığıyla mülkünüzün yönünü vurgulayan Foça otel, bloglar, gezi yorumları vb. var. Kullanmanız Gerekiyor. Bilgiler, özellikle Foça otelin hedef grubuyla alâkalı ve ilginç olmalıdır ve Foça otelin çok sayıda sosyal medyada bulunması gerekir, daha genel olarak. İçerik Pazarlaması SEO için de harika.

Foça Otelleri Kanal Entegrasyonu

Foça Otelleri genellikle web sitelerini daha çok rezervasyon yapmayı  tercih eder, çünkü onlar için en karlı olanlardır, ancak diğer çevrimiçi dağıtım kanalları ihmal edilmemelidir.
Bir Foça otelin dünya çapında görünmesi için OSA’lar gibi diğer dağıtım kanallarında bulunması gerekir. Çok daha geniş bir müşteri grubuna ulaşabilirler.
Online dağıtım işlemini kolaylaştırmak için Foça otelleri, PMS’sini etkili bir dağıtım sistemiyle, özellikle küçük ve orta ölçekli  Foça otellerde entegre etmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here