Foça Otelleri İçin Doğru Kanal Yöneticileri 2018

0
553
Foça
Foça

Foça Otellerinde Doğru Kanal Yöneticisini Seçmek Nasıl Olmalıdır ?

Foça Otelleri Günümüzün dinamik ve rekabetçi Foça otel ve Foça Pansiyon, konaklama pazarında neredeyse tüm oteller online seyahat acentalarındaki  oda fiyatları ve kullanılabilirliğini yönetmek ve geliri en üst düzeye çıkarmak için kanal yönetimine başvurmaktadır. Birçok kanal yöneticisi, her biri benzersiz işlevsellik ve teknoloji iddia ederek mantarla mücadele etmektedir. Bu, verimli bir kanal yöneticisi seçmenin yalnızca zor değil, aynı zamanda kafa karıştırıcı olmasını da sağlar.

Foça Otelin dağıtım stratejiniz için en uygun kanal yönetim teknolojisini seçmek için en iyi 8 ipucu hakkında daha fazla bilgi edinin.

1. Foça otelleri için geliştirilmiş kullanıcı arayüzü

Foça Otel, çoklu kanallardaki çok miktarda veriyi yönetir. Verimli yönetim, hız dağılımı, izleme, rezervasyon izleme veya PMS’ye rezervasyon verilerinin gönderilmesi için tek bir arabirimin avantajlarından yararlanmak için tek bir arabirimden günlük görevleri gerçekleştirebilen bir kanal yöneticisi seçin.

2. Foça otelleri için online seyahat acentası anlaşmasını kolaylaştırmak

Bir kanal yöneticisi Foça otelin kaynak pazarında çok sayıda OSA’yı destekleyebilir, ancak Foça otel bu kanallara dağıtmazsa faydasızdır. Foça Otel erişimini genişletmek ve yeni kanallarda görünürlüğü artırmak için OSA, sözleşme amaçlarıyla Foça otel arasında bir irtibat görevinde bulunmalıdır.

Foça otelleri için bulut tabanlı kanal yönetimi

Foça otellerinde bulut tabanlı bir kanal yönetimi, konukların potansiyel konuklarla iletişim halinde kalmasını ve istedikleri yerde istedikleri yerde erişmesini sağlar. Gerçekten de, bu tür sistemlerin yerleşik yedekliliği vardır; yedekleme işlemi hazır olur ve bir sunucu bozulması sırasında bile verileri çalıştırır.

4. Foça otellerinde bağlı kanallar ve yükseltme

Foça otellerinde bir kanal yöneticisi, bir Foça otelin kaynak pazarında çok çeşitli kanalları desteklemelidir; ancak çevrimiçi kanallarla sınırlı olmamalıdır. Çevrimdışı rezervasyonları takip etmemek veya rezervasyonları doğrudan yönetmek, Foça otelin genel gelir stratejisi için zararlı olabilir. Dağıtılan fiyatlar ve dağıtım noktaları arasında doluluk durumunu kontrol edebilen bir kanal yöneticisi edinin. Ayrıca şunu sorun:

– Foça otellerine bağlanabilir kanal sayısı

– Foça otellerine ulaşılamayan bir kanal bağlantısı kolaylığı

5. Foça otellerinde kanallara göre özelleştirme

Hiçbir OSA benzer şekilde çalışmaz; bazıları vergiden indirimli fiyatlar sunmakta, bazıları ayrı tutmaktadır. Buna göre, extranetler aynı oranları kabul ediyor. Bir kanal yöneticisi, bir kullanıcının oranları tek bir biçimde girmesi ve ilgili hesaplamaları yapmak ve bunları uygun extranet’e aktarmak için akıllı olmasına izin vermelidir.

Foça otelleri için otomatik envanter yönetimi

Foça otellerinde bireysel envanter bütçenizi yönetmek kesinlikle bir zorluk! Akıllı kanal yöneticisi, envanterin tek tek OSA’lar yerine ortak bir havuza tahsis edilmesini sağlar, böylece oran eşitliliğini yönetmek için zaman ve emek tasarrufu sağlar. Aynı zamanda promosyonların oluşturulmasını ve doğrudan extranetlere doğru itilmesini destekler.

7. Foça otelleri için verimlilik analizi

Verimli bir kanal yöneticisi, kanal iş ortaklarının gelir yönetimi stratejilerini optimize etmesine yardımcı olmak için işletmelere derin analiz ve analizler sunar.

8. Foça otelleri için eğitim ve destek

En iyi ihtimaliniz, size en iyi nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda eksiksiz bir rehberlik sağlayan özel bir destekle gelen bir kişi olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here