Foça Otelleri Google Stratejileri 2018

0
562

FOÇA OTELLERİ VARLIKLARINI MAKSİMİZE ETMEK İÇİN GOOGLE NASIL KULLANILMALIDIR?

Foça Otellerinde Google, Tüm Yaşam Döngüsü’ne Dokundu:

Google Eylül 2015’te Otel Reklamları programını genişletti. Google gezileri (seyahat planlama uygulaması) etkindir. Bu nedenle, Google’ın uzun bir geçmişi ve satın alma döngüsünün her adımında gezginler için tek elden bir alışveriş merkezi olmasının bir nedeni vardır. Otel yorumlarını okuyan okuyucuların amacı, sonuç olarak incelemelere ve gezileri planlamaya başlayan saha incelemelerini okumak ve ardından yerin seçeneklerini gözden geçirmeye başlamaktır.

Foça Otellerinde Google Anlayışı ve Yerel İşletme Girişi:
Google, günde 3,5 milyar arama yapan herhangi bir sektördeki herhangi bir işletme için tartışılmaz bir fırsat haline geldi. Google’da arama yapıyorlarsa, Google’ın İnceleme ve Değerlendirme bölümünün yerel paketi mobil ve masaüstü olarak ücretli sonuçların hemen altında bulacağını fark edeceklerdir. Google otel değerlendirmelerini etkili bir şekilde yönetmek için Otel işletme stratejisinin bir parçası olmalıdır.

Foça Otellerinde Kazanma ve Organik Görünürlükte Olumlu Yatırımlar İçin En Önemli Zorluklar

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik kontrolü azdır: Dolandırıcılık ve alakasız otel incelemeleri, inceleme kanalının ünlü olması nedeniyle herhangi bir otelin işletmesine  zarar verebilir.Foça otellerinde, oteli hiç ziyaret etmemiş ancak görüşlerini paylaşan yüzlerce Google kullanıcısı var.

İncelemeleri satın alamaz veya çözemezsiniz: Google politikası, olumlu bir inceleme için para veya hizmet sağlayan tüm işletmeler ve işletmeleri yasaklar.

Foça Otelleri Politikası

Otel politikası olamaz: İncelemenin kalitesi karmaşıktır ve “otelimizde evcil hayvan kabulü” gibi basit bir otel politikası bulunmamaktadır. Online işiniz hakkında olumsuz düşünmeyi bırakma girişiminiz daha fazla ilgi çekecek.

Google’ın SEO trafiği edinmesi: Ücretli anahtar kelimeler için. Bu, tonlarca para ödeyerek veya en azından yerel listelerde görünerek SEO trafiği alıyorsunuz demektir; çünkü kullanıcıların% 75’i arama sonuçlarının ilk sayfasını aşmamalıdır.

Eski ve modaya uygun geçmiş incelemeler devam ediyor: Olumsuz veya alakasız Foça otel yorumları, önemli bir yenileme veya kapanış sırasında kaldırılamaz; bu nedenle, onları daha az etkili kılmanın tek yolu üstten yeni olumlu yorumlar getirmektir.

Otel Yerel Sıralaması ve Online Değerlendirmeleri İçin Kazanç Çözümleri:
Google İşletme listelemelerinden en iyi şekilde yararlanın:
Google’daki yerel sıralama, üç faktöre bağlıdır:İlgi, Mesafe, Önem.

İlgi seviyesi, kullanıcıların yerel bir işletmeyle nasıl bağlantı kurdukları ve anahtar kelimelerini kapsamlı bir profilde, yani anahtar kelime amaçlı olarak nasıl sıraladıklarının ilk adımıdır.

Foça Otelleri

Mesafe, kasıtlı olarak Google’ın konumunu kullanıcı konum sonuçlarına daha yakın hale getirme özelliğidir ve kullanıcının yerini belirtmeyen anahtar kelimeleri yazsa bile burası ayrı bir sinyal haline gelir; Foça otele yakın otel yazdığımda otel sonuçlarını 2-3 KM geçerli konumdan alıyorum.

Önem, anahtar bir işletme için yerel bir sıralama faktörüdür ve Google, onu güven mesajı olarak gördüğü için yüksek derecelendirmeler ve olumlu incelemeler ve bağlantılar ile doğrudan ilişkilendirir.

2. Otel İnceleme Bağlantısını Otel Web Sitesine ekleyin
Gözden geçirme sayısını artırmak için bağlantı oluşturun. Misafirlerin yorumlarınıza daha kolay ulaşmasını sağlar.  Google ve Trip Advisor yorumları Foça otelleri için son derece önemlidir.

3. Google, Konukların Anket Sorularına Yanıt Vermektedir:

Tüm Foça otel değerlendirmelerinin iyi bir yüzdesi konuk memnuniyeti anketlerinden gelir. Konuk anketi ile Foça otelleri, müşterinin nabzını kesinlikle anlıyor. Bu konukların birçoğu, anket yanıtını Google inceleme platformuna itecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here