Foça Otelleri ve Foça Tekne Turu İle Kazanç Arttırmak 2018

0
562
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Tekne Turu İle Kazançlarınızı Artırmak İçin İpuçları

Foça Otelleri ve Foça bölgesinde bir tekneniz varsa, özellikle sigorta, bakım ve vergiyi ödedikten sonra ne kadar pahalı olabileceğini bileceksiniz. Aslında hobilerinizden para mı kazanıyorsunuz?

İster tekne sahibi olun, önceden inşa edilmiş bir tura veya kiralamanın işine sahip olun, işletme maliyetlerini dengelemek ve ek gelir akışları geliştirmek hakkında bildiğimiz en iyi stratejileri sizinle paylaşacağız.

1. Bir lisans alın ve kiralama ve gezi turları yapın
İyi donanıma sahip zanaat iyi durumda ise, neden zanaatkarınızı paylaşmayan keskin türbinleri paylaşmıyorsunuz? Gerekli lisanslara sahip olduğunuzda, Foça teknenizin kiralanması veya turların kiralanması gibi bir dizi seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunu listede zaten doğruladıysanız, teknolojinizden nasıl para kazanacağınızı öğrenin …

2. Yaratıcı olun ve nişinizi bulun
Foça tekne turu ile balık tutma, yunus turları, kiralama … veya kendi nişlerinizi geliştirebilirsiniz. Yaratıcı girişimci çizginizi geliştirin ve yerel turizm endüstrisinin ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlayın!

3. Kişisel seyahat sağlayın
Foça tekne turu ile popüler destinasyonlara yapılan tekne turları bazen turist dolu olduğu için itibar kazanır; bu da en iyi fotoğraf açısı için yola çıkmanız ve biraz sardalya gibi hissetmeniz demektir. İşletmeniz küçük gruplar için kişiye özel turlar sunuyorsa, karşılama alternatifi sağlayabilirsiniz.

4. Fotoğraf turlarını çalıştırın
Müşterileriniz Foça tekne turlarında çok fazla fotoğraf çekiyorsa neden özel bir fotoğraf turu sunmuyorsunuz? Foça Teknenizinizi bölgenizdeki en doğal noktalara götürün ve fotoğraf durakları için bol zamanınız olması gerekir.

İster yetenekli bir fotoğrafçı olursanız olun, gezinizin başında hızlı bir master class da edinebilirsiniz ve misafirleriniz için özel tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Foça Tekne Turları ve Dalış şirketleri ile ortak olun

Foça bölgeniz dalış için çok popüler mi? Foça tekne gezileriniz için ortak çalışma veya paket fırsatlar sunarak dalış şirketleri ile turlarınızı çapraz satış yapmayı düşünebilirsiniz.

6. Evlilik turları gibi özel etkinliklere ev sahipliği yapın.
Başka bir seçenek ise, teknisyeninizi veya yatırımcınızı kutlamayı hak eden etkinlikler için özel bir yer olarak sunmaktır. Örneğin, öğle yemeğinden sonra yerel yeme içme şirketinizden birkaç kanepe ile bir düğün turuna Foça tekne turu ile ev sahipliği yapabilirsiniz: envanteriniz için lüks bir seçenek!

7. Yelkenli kurs teklifleri
Olağanüstü bir denizci misin? Bir öğretim yeteneğiniz var mı yoksa bu sizin için bir hedef olabilir mi? Foça tekne turlarınızın mutlu müşterileri, özellikle bir arkadaşınız bir hediye almak isterse veya bir kova listesi hedefi işaretlediyse ilgi gösterebilir. Sizin için karlı bir gelir kaynağı olabilir.

8. Müşterileriniz çevrimiçi rezervasyon yapmayı umuyor
Nişlerinizi tespit ettikten ve iş planınızı oluşturduktan sonra zanaat işletmenizi veya Foça tekne turu operatörünüzü bir sonraki seviyeye taşımak için rezervasyon, kiralama ve ödeme yazılımı sağlar.

Faaliyetlerinizi İş Ortağı Ağı’ndaki yerel şirketlerle çapraz satabilir ve sıfırdan bir işlem Foça tekne turu web sitesi oluşturabilirsiniz. Sizinle işiniz hakkında sohbet etmek istiyoruz!

9. Eşler arası (P2P) kiralamayı düşünün.
Bir tekne ya da yatınız varsa, bir dizi P2P tekne kiralama web sitesi var ve şimdi kaydolabilirsiniz. Bir teknisyene sahipsiniz, dağıtım platformunuz, sigortanız ve pazarlamanız var.

Alternatif Foça Otelleri konaklama ile ortak olun

Artan sayıda yolcu, tatilleri için evden uzak platformları kullanarak alternatif konaklama alanında kalmayı tercih ediyor. Bu eğilim durma işaretleri göstermediğinden, turizm şirketleri potansiyellerini gözardı etmemelidir!

Tur ve etkinlik sağlayıcılarıyla çalışmanın yolları var, onlara bir öneri komisyonu sunmak ve müşterilere özel teklifler sunmak. Başka bir seçenek de …

11. Foça tekne turu ile teknolojinizi eşsiz bir kiralama deneyimi olarak sunun
Online sitelerdeki en çekici seçeneklerden bazıları alışılmadık seçeneklerdir. Ahşap evler, yerler ve tabii ki: Foça tekne turları var. Foça  tekneniz fantastik bir iç mekan ve yaşam alanına sahipse, neden lima olduğunuzda geceleme için kiralayabilirsiniz?

12. Başarılı bir şirket hakkında okuyun:

İnternet, orada herkes için girişimci bir zihin olanağı yarattı ve Foça tekne turları web sitenizi bir platform haline getirmek için bu fırsatı kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here