Foça Otelleri ve Foça Deniz Mahsülleri 2018

0
587
İzmir Foça Butik Otelleri
İzmir Foça Butik Otelleri

Foça Balıkçı Kasabasın’da Deniz Mahsülleri

Foça Otelleri ve Foça’ da Yemek seçenekleri ayrıntılı olarak araştırılmadan, geceleme, uzun bir hafta sonu ya da uzun mesafe olsun, tatil günlerinde nadiren tatil planlarımızın ve seçeneklerimizin önemli bir parçası haline geldi. Bir spa ya da iyi bir geri çekilme seçerken bunu eşit derecede doğrudur.

Foça Butik Otellerin’de

Temizleme, temizleme, detoks, fit ya da kilo verme görevi görebiliriz, ancak gıda, bütünsel tecrübenin bir parçası olamaz diyor? İyi yeme, hayatın en büyük zevklerinden biridir; hatıralar, dostluk, mutluluk ve en önemlisi sevgi ile savunuruz. Bana göre yemek tamamen sağlık ve maneviyata uygun.

Bağlantı, İzmir en kutsal yeri olan Eski Foça’daki Altın
Tapınaktan daha belirgin bir yer değil. Yemekleri paylaşmak ve kutlamak için 50.000’den fazla hacı veya yüksek günler ve bayramlarda bu sayının iki katı olmak gibi bir şey düşünün. Tam da bu, yılın her günü Altın Tapınağın langarında (yemekhanelerde) olur.

Eski Foça Kasabasın’da

Altın Tapınağın dışında dua eden bir kadın
Altın Tapınak havuzunun sularının iyileştirme gücüne sahip olduğu düşünülüyor
Daha iyisi, bedava. Tüm yiyecekler bağışlanır ve yardımcıların çoğu gönüllü olur. Altın Tapınak, insanların yüreklerinde iyi olanın parlayan bir örneğidir.
Ziyaret eden herkes ziyafet ve mutfaklara (iki tane de var) ve yeme salonu (iki tane) de tüm gün açıktır. Yemek, günün her saatinde kesintisiz hazırlanır ve pişirilir. Bu, gezginler, ibadet edenler, tanıklar ya da sadece Foça Kasbası Butik Otelleri için asla kapalı bir yerdir – ve hiç kimse uzak döndürülür.

Dinleyiciler yerde oturur, hiyerarşi yoktur ve hepsi eşittir. Erkekler, kadınlar ve çocuklar oturup birlikte yemek yiyor. Yemek, roti, pilav, dal, sebze ve tatlıdan oluşur.
Bütün ekmeklerin elle yapıldığı bir zaman vardı, ama bir adanmış bir saatte 25,000 rotis atan bir makine bağışladı.

Foça Deniz Mahsülleri

Yemekten sonra, gönüllü ekipleri bulaşıkları ve kapları temizler ve bir sonraki servis için istiflemeden önce beş kez yıkanırlar. Ziyaretçiler için şaşırtıcı bir başarı ve harika bir zemin bulunuyor.
Bu yıl tamamlanıncaya kadar tüm pişirme, gaz tüpleri kullanılarak gerçekleştirildi, ancak şimdi toplu yemek imalatının bu sürümünde yardımcı olması için bir güneş enerjisi sistemi bağışlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here