Foça Otelleri Facebook Reklamları 2018

0
567
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Hedefleme Yapan Facebook Reklamı

Foça Otelleri ve Foça Oteliniz için Facebook reklamları yayınlamayı planlıyormusunuz? Foça otelleri için  Facebook reklamlarını denedin mi ama başarılı oldun mu?

Facebook, Foça otel pazarlamacılarının çevrimiçi ideal kitleleri bulmalarına yardımcı olmak için çok şey yapabilir. Facebook’ta hedefleme olanakları, diğer sosyal medya platformlarına göre daha gelişmiş. Facebook, pazarlamacıların düzenli olarak mükemmel bir kitleye ulaşmalarını sağlar.

Neden hedefleniyor? Çünkü daha etkili. Ağ Reklamcılığı Girişimi tarafından yürütülen bir araştırmada davranışsal hedefli reklamcılık, reklamları tıklayan kullanıcıları alıcılara dönüştürmekten (anahtar kelime reklamlarında% 6.8, bunun yerine% 2.8) ve bu davranışsal reklam için reklam gelirinin yaklaşık% 18’inden sorumludur. Potansiyel müşterilere ilgi alanlarınıza uyarlanmış reklamlar verebiliyorsanız, kişisel olarak alakalı mesajlaşma ve deneyimler sunan onlarla bir ilişki kurma şeklinizi seçtiniz demektir.

Aşağıda, Foça otelleri Facebook reklamlarıyla belirli reklamları hedeflemenin bazı yolları bulunmaktadır.

Foça Otel Olarak Misafirlerinizin çıkarlarını bilin

Foça otellleri olarak Facebook’ta, konuya veya sayfaları sevenlere ilişkin başka bir sayfaya veya sayfaya ilgi duyan kişileri hedefleyebilirsiniz. İlgi alanına dayalı bir hedefleme, genellikle “beğenenler” hedeflemeyle karıştırılır.

Hedeflediğiniz binlerce ilgi alanı vardır ve bunlar reklam grubu ayarlarınızın İlgi Alanı bölümündedir.

Seyahat kitaplarını arayan potansiyel konukları araştırın
Çevrimiçi davranışımız, platform satın alma niyetleri hakkında çok şey anlatıyor. Facebook, farklı kaynaklardan gelen verileri birleştirerek belirli bir ürünü satın alma sürecinde olan kim olduğunu söyleyebilir.

Bu nedenle, özel bir şey satın almak isteyen kişileri hedefleyebilirsiniz; örneğin, bir iş gezisi veya bir Foça tatili planlayan insanlar.

Böyle bir senaryoda birden fazla kategori görürsünüz, çünkü Foça otelleri Facebook benzersiz olmanızı sağlar. Hangi yöntemlerin en kârlı olduğunu belirlemek için bu hedefleme seçeneğini deneyin.

İnsanların yaşadığı şehir, yaş ve cinsiyetleri birleştirin
Yerine sadece coğrafi alanları hedeflemek yerine, yaş grupları ve sosyal cinsiyetleri ekleyin. Örneğin, hedef insanlar 25-35 yaşları arasında İzmir’de yaşıyor.

Bu, bir Foça otelelri Facebook profili oluştururken kişilerin paylaştığı ilk bilgilere dayanmaktadır: yaş, cinsiyet ve şehir. Bu, coğrafi bölgede yaşayan ve son dakikada bir rezervasyon hazırlama olasılığı yüksek olan kişileri hedeflemenin harika bir yoludur.

Bu yöntem bir reklam seti oluşturduktan hemen sonra kullanılabilir.

Türkiye’deki hemen tüm  bölge ve şehirlerini hedef alın (birkaç istisna dışında). Başka bir seçenek, reklamlarınızı daha da optimize etmek için bir bölümün bir bölümünü hariç tutmaktır.

Türkiye gibi birkaç seçilmiş ülke de posta kodu hedeflemeyi destekliyor.

Diğer demografik verilerle deneme yapın

Foça otelleri reklamınızı oluştururken, ilişki durumu, eğitim düzeyi, nesil oluşturma ve benzeri demografik özelliklerle hedefleme seçeneğiniz de vardır. Örneğin, yüksek bir lüks Foça oteli iseniz, Foça otelinizde kalma ihtimali yüksek kişilere ulaşmak için geliri olan veya net değeri olan kişileri hedefleyebilirsiniz. Eğer genel kamuoyuna hitap eden bir Foça otel iseniz, ebeveynleri veya anneleri hedefleyebilirsiniz. Facebook, daha spesifik hale getirmek için bu seçenekleri daraltmanıza izin verir. Örneğin, ebeveynlerini çocuklarının yaşlarına göre daraltmanızı sağlar.

Yaklaşan yıldönümüne sahip olanlara ulaşın
Bu kategori, yıldönümleri olan kişileri 30 gün içinde hedeflemektedir. Birkaç dönüm noktası için son tarih olduğu için bu yolculuk olasılığı yüksek potansiyel müşterilere ulaşmak için mükemmel bir fırsat.

Demografik bölümün altında Yaşam Olayları kategorisinde yaklaşan yıldönümlerini arayın.

Sonuç olarak
Birçok pazarlamacılar ve Foça otel sahipleri, Facebook reklam hedefleme seçeneklerinin çok sınırlı veya çok genel olduğunu düşünüyor ancak durum böyle değil. Bir ton hedefleme seçenekleri ve kombinasyonları var.

Foça otelleri için Facebook altın bir veri maddesidir ve işletmelerin çoğunluğu için kesinlikle iyi bir seçimdir. Bu, Foça otelleri Facebook Reklamları arayüzünü kullanan ve yalnızca bir hedef kitleden oluşan yüzlerce seçenekten oluşan bir seçimdir.

Foça otelleri için Facebook reklamları etkili. Başarılı Foça otelleri Facebook reklam kampanyaları oluşturabilmeniz için Foça oteliniz için en uygun olanı bulmak için farklı hedef yöntemleri keşfetmek için zaman ayırın.

Ne düşünüyorsun? Hangi kombinasyonları denedin? Hangi hedefleme, Foça oteliniz için en iyi sonuç verecek?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here