Foça Otelleri Facebook İşletme Sayfaları 2018

0
476
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Neden Facebook Fan Sayfası Olmalı?

Foça Otelleri ve Birçok Foça otel için bugün en büyük zorluklardan biri, müşterilere nerede oldukları konusunda ulaşıyor. Foça Otelinizin büyüklüğünden bağımsız olarak, tüm Foça Oteller için müşteri tabanları oluşturmak istediğinizi söylemek doğru olur. Bu nasıl gelişir. Bu nedenle, sadece daha geniş bir kitleyi yakalamak ve böylece daha fazla gelir elde etmek umuduyla, ürün ve hizmetlerini herkes için pazarlamak isteyen bir Foça otel için doğaldır.

Sosyal medyaya gelince, Foça otel ağının yakın zamanda yaptığı bir ankette, karşılaştığım en büyük üç sorun:

İçerik yaratımı
Taahhüt
Zaman
Facebook ağımın en üst kısmında ise Sosyal Ağ var, bu kanalı kullanarak bugün % 90’ı Facebook kullanıyor.

Bugün itibariyle Facebook, en büyük B2C Sosyal Medya kanalıdır. Foça otellerinin en büyük B2C Sosyal Medya Kanalı’nda yer almasının neden önemli olduğunu gösteren bazı önemli istatistikler vardır.

Ödevini yap
Rakamlar ve medya vızıltıları iyidir, ancak Facebook’un Foça Oteliniz için doğru Sosyal Medya Kanalı olup olmadığını belirlenmelidir.

Foça Oteliniz için mevcut demografilere iyi bir göz atmalısınız ve en çok ne zaman bağlanacağınızı veya bağlantısını keseceğinizi belirlemelisiniz.

Foça Otelleri Sosyal Medya Aranmaları

Sosyal Medyada çok fazla Foça otel aradım ve pek çok durumda, çok az araştırma yapılmadığı anlaşıldı. Seyircilerle bağlantı kurarak harika bir iş çıkardı.

Bazı zorlukları olanlardan fark ettiğim bazı yaklaşımlar;

“Biz inşa ediyoruz ve gelecek”
Çoğu Foça otel bir Facebook Hayran Sayfası oluşturmaları için bilgi talep etti. Burada paylaştığım gibi benzer istatistikler görebiliyorum ve bir Hayran Sayfası oluşturmamız gerektiği sonucuna varabilirler.

Foça otelleri için bir Fan Sayfası oluşturmak önemlidir, ancak bunu oluşturmak için hiçbir şekilde veya modada değildir, müşterinin sizi bulacağı herhangi bir otomatik işlemi başlatır.

Tek bilginin kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafı olduğu bazı sayfaları gördüm.

Bazı Foça otelleri bir Sayfa oluşturmaları gerektiğini öğrendiler ve her zaman müşteri gelecek güncellemeleri almaya başladı.

Foça otelle gerçekten ilgilenmeyen veya potansiyel müşterilere değer katacak güncellemelerde boğulmakta olan bazı Sayfalar buldum. Bir süre sonra bulabildiğim herhangi bir bilgi, Foça otel ile rezervasyon yapmak için bilgi arayan müşteriler için tamamen görünmezdi.

Bu ya da benzer stratejileri takip eden Foça Otellerin en ilginç kısmı, Facebook Fan Sayfalarının onlar için çalışmadığı sonucuna varacak.

Ve eğer sevgilinin ardındaki gerçek hikayeyi bilmiyorsanız, beğeniler için kovalamayın. Beğenilerin arkasındaki gerçek hikayeleri bildiğinizde, Facebook’un gerçek gücü ortaya çıkar. Bu, bağ kurabileceğiniz, etkileşimde bulunabileceğiniz ve gerçek değerli cevaplar alabileceğiniz zamandır.

Foça Otel Anketleri ve Araştırmaları

Anketlerimizde ve araştırmalarımızda, ortak tema, çoğu Foça otelin Sosyal Medya’ya geldiklerinde reaktif bir aşamada olmasıdır. İçerik oluşturma ve etkileşim, tanınmayan bir etki alanıdır ve onlar tarafından bilinenlere sadık kalmayı tercih ederler.

Foça Oteliniz Facebook ile başarılı olmak istiyorsa, proaktif olmak ve profesyonel Facebook Hayran Sayfası oluşturmak için bir vardiya yapmak zorunda kalacaksınız.

Neden Foça oteliniz?
Bugün neredesin?
Nerede olmak istiyorsun?
Foça otel içeriğiniz neden başkaları için önemli?

“Neden” etkisine yapılan katkıları yansıttığından ve başkalarına hizmet ettiğinden emin olun. “Neden”, müşteri hikayelerini etkileyecek gerçek ilhamı temsil eder.

Foça Otelleri Özel Yayıncılık

Foça otellerinde İçerik Yayınlama, bir şirketin pazarlama hedeflerini, hedef kitlenin bilgi ihtiyaçları ile birleştirir. Bu, içerik içeriği (baskı, internet ve diğer medya) gönderilerek yapılır; Bu yüzden çok değerlidir, çünkü alıcının davranışını istenen yönde hareket ettirir.

Size Facebook’taki sesinizi ve varlığınızı Foça otelinize verir ve müşterilerinizle bağlantı kurmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. A Sayfası, müşterilerinizin Foça Oteliniz hakkında daha fazla bilgi almasını ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kullanmaya başlamasını kolaylaştırır.

Foça Otelinize ve müşterilerinize gerçekten hizmet eden bir Profesyonel Facebook Hayran Sayfası oluşturmaya başlayın. Küresel bir kitleyi çekmek, eğitmek ve ilgi uyandırmaya odaklanın.

Müşterinizin harekete geçmesine yardımcı olmalısınız. Etkin bir eylem çağrısıyla birlikte proaktif bir stratejinin uygulanması, istenen sonuçları sürmeye başlayacaktır.

Farklı reklam biçimlerini, hedeflemeyi ve dönüşümleri test etmek için zaman ayırın. Uygun ilkeleri takip eden Foça otel markaları kısa zamanda etkileyici sonuçlar elde etti:

Foça otellerine artan erişim,
Foça otellerinin diğer kanallardan daha düşük edinim maliyeti,
Foça otele artan yönlendirme trafiği.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here