Foça Otelleri En İyi Beş Teknoloji Eğilimi 2018

0
604
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Ağırlama Konusunda En İyi 5 Teknoloji Eğilimi

Foça Otelleri, teknoloji severler ve iyi niyetle. O olmadan, ilk günden beri endüstride hakim olan daha büyük çoklu mülkiyet gruplarıyla rekabet etme şansı yoktu. Foça otelleri gelir yönetimi araçları, mülk yönetimi sistemleri, dağıtım platformları ve benzeri gibi bulut tabanlı teknoloji, bağımsız otelcilere dünyanın dört bir yanından gelen konukları çekme imkanı sağladı. İşletme maliyetlerini düşürmelerini, üretkenliği artırmalarını, personel için zaman kazandırmasını ve hatta konuk deneyimini geliştirmelerini sağlarlar!

Foça Otel teknolojisi bu yıl önemli gelişmelere tanık olacak ve 2018 Konaklama Teknolojisi Araştırması’na göre, Foça otellerin % 54’ü 2018 yılında altyapı üzerine daha fazla harcama yapacak. Bu yıl iyileştirmeler bekleyeceğimiz bazı alanlara bir göz atalım.

Foça Otellerinde Mükemmel Mobil Kabiliyetleri

Binlerce yıldır bugünün çoğunluğunu oluşturan birincil karar olarak değiştirme eşiğinde. Önceki neslin aksine, milyonlar değerinde mobil cihazlar. Akıllı telefon teknolojisi ve bugün mevcut olan tüm uygulamalar sayesinde sağlanan kolaylık ve kolaylık, gezginlerin artık telefonlarında neredeyse her şeyi beklemek için şartlandırılmış olması gerektiği anlamına geliyor. Ve Foça otel zorunlu. Bu yıl, doğrudan ve kendi mobil platformunu taşıyan çok sayıda otel (büyük ve bağımsız) göreceksiniz. Misafirlerin odaları sipariş etmelerine, check-in yapmalarına, aydınlatma kontrolüne ve hatta oda servisi sipariş etmesine izin veren uygulamalar. Gelişmeden önce iletişim, tüm sürecin bir parçası olan eleştirel, ancak çoğu kez göz ardı edilen bir şey ve bu uygulamalarla otel doğrudan misafirlerle iletişim kurabilecektir. Ancak kullanıcı deneyimi burada bitmiyor. Çeşitli POS terminallerine birkaç sinyal lambası eklendiğinde, bu Foça otel uygulamaları konuma dayalı teknolojiyi tespit edebilecek ve misafirlerinin yakınında bir hediye mağazası bulabilecektir. Bu misafirler daha sonra mağazaya girme şanslarını artırmak için özel teklifler ve kişiselleştirilmiş fırsatlar konusunda uyarılabilirler.

Foça Otellerinde Bağlı Cihazların Doğuşu

Foça otellerinde dağıtım hızla yükseldi ve % 10’luk puanı aşıldı. Bu, daha fazla aygıta IP adresi atanabilir ve ağ için İnternet’i kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bağımlı cihazlar, platformu diğer cihazlarla etkileşimde bulunmak ve  bu yıl icra aşamalarına girmesi ile tahmin ve kararlar verebilecek. Foça Otelleri yakında bu cihazlara görev atayabilecek ve iş akışlarını otomatikleştirebilecek ve Foça otel içindeki verimliliği değil konuk deneyimini geliştirebilecektir.

Foça Otelleri İçin Cloud Bir Platform

Verilen bağlı tüm cihazları bir araya getirmenin bir izi var. Tüm bu cihazlar tarafından üretilen hacimli veri hacmi devasa olacak ve mevcut en geniş fiziksel depolama alanını bile aşacaktır. Aslında Foça otelleri, buluta dönüşecek başka bir yere sahip olmayacak. Neredeyse sınırsız alan ve dünyanın herhangi bir yerinden kolay erişim Bulut platformları önümüzdeki oniki ay içinde giderek artan miktarda göçmen görecek ve yeni teknoloji çağında daha fazla Foça otel ve özellik oluşturuyor. Bulut üzerinde çeşitli yönetim sistemleri zaten barındırılıyor ve bu sistemleri kullanan özellikler artan üretkenliğe sahiptir.

Foça Otellerinde Artan İnternet Güvenliği

Kişisel verilerin önemli bir kısmı şimdi İnternet’te barındırılıyor ve birkaç yüksek profilli güvenlik ihlalinden sonra bu, işletme sahiplerinin bu yıl çok ciddi hale geldiği bir alandır. Bilgisayar korsanları istihbaratı artıyor ve eksiksiz bir veri koruması sağlamak için güvenlik önlemleri sürekli olarak geliştirilmelidir. Mobil cihazlar gittikçe popüler bir ödeme seçeneği haline geldiğinde, Foça otellerin güvenli ve güvenli olmasını sağlamak için bu alanda yoğun yatırımlar yapılır.

Foça Otellerinde Enerji Tasarrufunun Geliştirilmesi

Enerji maliyetleri, çoğu Foça otel için en yüksek yıllık harcamalar arasında yer alır ve şaşırtıcı bir şekilde, bu, sınırlı bir başarı ile, son yıllarda iyileştirmeye çalışan birçok alanı kapsar. Şimdiye kadar. Foça otelleri, bağlı cihazlarla enerji tasarrufu sağlayan yeni ışığı ve gösteriyi yönetmek için görebilecekler. Örneğin bağlı teknolojiyle donatılmış akıllı cihazlar, boş bir odada bırakılan ışıkların gereksiz güç kullanımını tespit edebilir ve Foça otel personelinin herhangi bir karışımı olmaksızın düzeltici önlemler alabilir.

Her yıl yeni bir yüksekliğe ölçeklendirme yapan Foça otel teknolojisi sayesinde, lobilerin artık bir öykü bile olmayan bir aşamaya gelmesi yalnızca bir zaman meselesi. Muhtemel değil! Çünkü Foça otelleri için teknoloji, insan etkileşimlerinin yerini almaz ve mümkün olduğunca etkili bir şekilde değiştirmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here