Foça Otelleri Çalışma Verimliliği 2018

0
607
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinin Çalışma Verimliliği

Foça Otelleri ile Foça otellerinde sınırlı kaynaklar bulunur ve çoğu kez ön masada bir adam gösterecek bir fırsat vardır. Aynı çalışan, aynı şeyi yapmak isteyen birkaç farklı konuklara da katılmalıdır. Örneğin, bir konuk check-in yapmayı bekliyor, biri beklemek üzere bekliyor, başka bir konuk rezervasyon durumunu öğrenmek için arıyor ve aynı zamanda havaalanı transferini onaylamak için bir şirket içi konuk çağrı. Böyle bir durum, işlerin düzgün bir şekilde yönetilmemesi ve böylece otelin itibarını terk edip konuklarını mutsuz bırakırsa karışıklığa neden olabilir.

Foça otellerinde birden fazla ön büro müdürleri ve havaalanı transferlerini ve diğer görevleri taşıyan ayrı çalışanlar olduğu için bu genellikle büyük otellerde görülmez. Ama küçük bir otel için, bu hiç kimsenin hakaret ettiği veya mutsuz olduğundan emin olmak için zerafet ve incelikle ele alınması gereken günlük bir durumdur. Küçük otel, kimse uzun bir konuk beklemek zorunda.

Çözüm, Foça otellerinde otomasyona ve optimize edilmiş süreçlere dayanmaktadır

Foça otellerinde teknolojileri kullanarak işlemleri otomatikleştirmek, günlük görevleri basitleştirmeye yardımcı olur ve üretkenliği artırır. Foça Otelciler otomasyonla, konuklarını deneyimlerini geliştirmek için daha fazla zaman harcayabilirler.

Foça Otellerinde Check-in / Check-Out İşlemi

– Foça otellerinde konuk gelmeden önce gerekli tüm bilgileri almaya çalışan bir ön işlem var mı?

– Foça otellerinde konukların kendilerini kontrol etmesine izin veriyor musunuz (ör. Web tabanlı bir check-in tableti kullanıyor musunuz?)? Misafirlerinizden sadece birkaçı onu kullanıyorsa – zaten biraz zamanınız var demektir

– Foça otellerinde bir kişisel bakım çözümü ayrıca ödeme sırasında yardımcı olabilir (örneğin, farklı faturalandırma bölünmüş ödemelerini misafirlere ayırma vb.)

Foça otellerinde misafir arzuları / bakımı

Yalnızca bir veya birkaç ön büro yöneticiniz olduğunda – vardiyalar arasında konuk taleplerinin takip edilmesi, sürdürülmesi ve teslim edilmesini sağlamak çok zor olabilir. Tabii ki bir seyir defteri var – ancak görevleri otomatik olarak diğer takımlara aktarmak, bazı personelin uyarılarını göndermek veya ön büro ekibi için çok çaba harcamadan belirli olayları tırmanmak için teknolojiyi kullanabilirsiniz; Neler olup bittiğine dair ayrıntılı raporlar da alacaksınız.

Foça otellerinde süreçler / kalite iyileştirmeleri

Tanımladığınız tüm süreçleri kontrol etmek için Foça otelleri personelinize bir merkez verin – sizi gerçek zamanlı olarak kurtarmaz, ancak hizmetin tutarlılığını arttırmaya yardımcı olduğunu keşfettim – çünkü süreçleriniz ekibinizin önünde kolayca erişilebilir.

Foça otellerinde bulut tabanlı PMS, küçük ve orta ölçekli bir otelin spesifik ve özel ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı.

Daha büyük bir Foça otel için geçerli olmayan veya kendilerine herhangi bir somut fayda sağlayan bazı özellikler vardır, ancak küçük bir Foça otel işletmecisi için aynı özellik olayında büyük bir etki yaratabilir.Foça otellerinde basit görünmese de, küçük bir Foça otel operatörünün rasyonalitesini ve verimliliğini doğrudan etkileyen pek çok özellikten bir tanesi, çoklu görev kapasitesidir.

Çoklu Sekmeler: PMS birden fazla sekme ile farklı rezervasyonlar ve bilgiler açabilir ve ön büro yöneticisi, herhangi bir kapıyı kapatmadan aynı anda birden çok rezervasyon üzerinde çalışabilir.

Bu nedenle, Foça otellerinde ön büro yöneticisi check-out müşterilerine faturayı kontrol etmelerine ve aynı check-in konuklarına aynı anda katılmalarına izin verebilir. Dahili konuğa ve konuğa rezervasyon durumunu soracak olan aramayı cevaplayabilir. Bu, sistem önceki misafir rezervasyonlarının kaybolmaması için ilgili misafir bilgilerini yeni sekmelerde görüntüleyeceğinden yapılabilir.

Foça Otelleri Ön Büro Personeli

Bu basit özellik ön büro personelinin verimliliğini arttırır, böylece bir görevin ardışık olarak yerine tamamlanması yerine birden fazla görev yapılmasına izin vererek faydalar sağlar.

Foça otellerinde gerçek zamanlı işlevsellik: Foça otelleri aynı zamanda birden fazla ön büro ve pazarlama konsolu ile çalışabilen ön büro personelinin verimliliğini de etkiler. Örneğin, küçük bir Foça otelin, onlarla düzenli olarak oda rezervasyonu yapan birkaç seyahat acentesi ve şirketi olabilir. Bu durumda Foça otellerinde ön büro personeli, dış taraflarla rezervasyon işlemlerini yönetmek için istekleri çekme ve güncelleme, ödemeleri onaylama, rezervasyon yapma ve daha fazlasını yapma gibi ek bir yük getirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here