Foça Otelleri ve Butik Otelleri Online Dağıtım Ağları 2018

0
493
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelinizin Online Dağıtımını Geliştiren Kolay Taktikler

Foça Otelleri ve Foça Otelcilik sektöründeki rekabet son derece iddialı. Potansiyel misafirler şu anda apartman, villa, otel odaları, pansiyonlar, butik mülkler, vb.. Yöreden zamana, seyahat etmek istediklerinde geniş misafirperverlik seçeneklerine sahipler.

Bağımsız Foça otelleri, seçtikleri bir Foça oteli çevrimiçi olarak aradıklarında mülklerinin misafirler için dikkatli olmasını sağlamalıdır. Konuklar bir mülkten belli olmadan önce alışveriş yapmayı tercih eder, mevcut farklı seçenekleri kontrol etmek, fiyat noktalarını karşılaştırmak, yorumları okumak vb. istemektedir.
Foça Otel, otellerinin online dağıtımını iyileştirmek, marka bilinci oluşturmayı ve değerleri geri çağırmak için bazı basit taktikler uygulamak zorundadır.

1. Ağınıza yeni dağıtım kanalları ekleyin
Dağıtım sürekli gelişen bir strateji olmalıdır. Foça Otelleri, mülklerine artan bir iş fırsatı sağlayan güvenilir kanallara sahip olabilir, ancak Foça otel işletmecileri sadece onlara bağımlı olmamalıdır. Foça Otel sürekli büyümek ve yeni müşteriler çekmek zorundadır. Bu nedenle, tüm dağıtım kanallarından her zaman haberdar olmalı ve kendileri için yararlı olabilecek kanalları analiz etmelidirler.

Foça Otelleri Google AdWords’ü kullanarak yeniden pazarlama

Google’a göre, Foça otelin ziyaret ettiği ilk otel,% 96’lık bir rezervasyon yapmaz. Muhtemelen konuklar, nihayet konaklama için rezervasyon yaptıklarında kontrol ettikleri ilk şeyi unutmuş olabilirler. Foça Otelciler, web sitelerini ziyaret eden potansiyel konukları incelemek ve Google Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterilecek belirli reklamlar oluşturmak üzere Google Adwords’ü kullanarak incelemeleri yapmak için Google Analytics’i kullanmalıdır. Bu, Foça otel markası oluşturma gibi pek çok özel teklifi ve konukların onlarla kitap yapmaya teşvik etmelerini içerebilir.

Foça otelin çevrimiçi dağıtımını iyileştirmek

3. Mobil cihazlara uygun web sitelerini veya uygulamaları bulun.
Global araştırma firması eMarketer’e göre, 2016’da 2.16 milyar Smartphone kullanıcısı vardı. Mobil teknoloji her yıl büyüyor ve bir otelin çevrimiçi dağıtım sisteminde doğrudan bir etkisi var. Foça Otelleri, mobil trafiği kendi web sitelerine yönlendirmeli ve misafirler için ücretsiz Foça otel rezervasyonu yaparak mobil cihazlara uygun web siteleri ve uygulamaları olmalıdır.

Foça Otel için Metasearch Siteleri

İdeal olarak, Foça otelleri OSA veya diğer dağıtım kanallarından komisyonları kaldırmak için kendi web siteleri aracılığıyla maksimum bir rezervasyon yapmayı tercih eder. Metasearch siteleri, bununla birlikte, otellerin dağıtım ağını genişletmek ve özelliklerini daha büyük bir müşteri tabanına tanıtmak için büyük potansiyele sahiptir.
Fiyat isteyen müşteriler (1) bütçeleri dahilinde bir mülk edinmek ve (2) bu belirli Foça otel için mümkün olan en iyi anlaşmayı elde etmek istemektedir. Meta araştırma siteleri, çözümleri, TripAdvisor gibi siteler, müşterilere rezervasyon yapmak için doğrudan erişime izin veren gerçek zamanlı fiyatlandırma ve yayınlar sağlar.

5. Chatbot’u Uygulama
Chatbot’lar konukların konuklarıyla kişisel bir ilişki kurmak için mükemmel bir yoldur. Chatbot otelleri, mülkleri hakkında daha iyi dönüşüm elde etme olasılığının yüksek olduğundan, konuklara söz konusu mülk hakkında anında bilgi veriyorlar. Ve ekstra bir gelir üreticisi oldukları için, konukların aradığı ve ne yapmaktan hoşlandığına dair bilgi toplandıklarında Foça otelleri, çeşitli satış noktalarını satması için mükemmel bir araçtır.
Bu basit taktik, bağımsız Foça otellerinaden gerilemesine ve potansiyel konukların bunları fark etmesine imkân verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here