Foça Otelleri Bulut Teknolojisi İle Gelir Arttırımı 2018

0
602
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Bulut Teknolojisiyle Gelirinizi Artırın

Foça Otelleri Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, karlılık herkesin dudaklarındaki kelimedir. Temaya girdiğimiz her şeyin neredeyse bir montaj hattından geldiği ve Foça oteller de bir istisna olmadığı bir çağda yaşıyoruz. Standartlaştırma, otelcilerin gelirlerini arttırmasına izin verirken mülkleri seri üretime geri döndü.

Ama butikler değil. Çağdaş olanın aksine, bu özellikler konuk deneyimini öncelikli kılar ve anonim oda yerleşene kadar her şey yansıtılır. Foça Butik otelleri, konuk deneyiminin kalitesinin her şeyden önce geldiği konuklara misafirperverliğin ilk günlerini hatırlatan bir deneyim sunar. Yüksek konuk etkileşimi ve kişiselleştirme, bu organizasyonları diğer özelliklerden ayrı ayarlar.

Ancak bir Foça otel işletmek bugün basit bir başarı değil ve hatta butik oteller konuk deneyimini geliştirmek isteyen teknolojiyi hafife alamıyor. Foça otelleri sektördeki rekabet her yıl arttıkça teknoloji her türlü mülk için bir zorunluluk haline geldi. Ama bu kötü bir şey değil!

Modern araçları kullanarak bir Foça butik otelleri yönetimini basitleştirir ve personelinin yüksek kaliteli bir konuk deneyimi sunmasını sağlar.

Foça Otelleri Günlük Görevler Otomasyonu

Foça Butik otelleri büyük kurumsal olanlar gibi olmaya çalışmayın; bu nedenle otomasyon yanlış yönde atılmış bir adım gibi gözükebilir. Foça otelleri bununla birlikte, bir rezervasyon organizasyonu olarak, gece denetimi gibi sık sık gerçekleştirilen arka ofis operasyonlarının otomasyonu, personel zamanlaması gibi Foça otel kaynaklarını en iyi duruma getirmeye yardımcı olabilir. Bu, misafirlerin ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmalarına olanak tanır.

Dahası, otomasyon aslında konukların sonraki ziyaretlerini daha kişiselleştirmekte ve arttırmaktadır; verimli bir emlak yönetim sistemi, misafirlerin önceki Foça otelleri konaklama yerlerini tam olarak bilerek oda için tercihlerini ayarlamalarına olanak tanır.

Foça Otellerinde Benzersiz Dağılım

Bugünün tüm Foça otelleri için doğru dağıtım mutlak bir zorunluluk haline geldi. Piyasadaki sıradan oyuncular, geleneksel rezervasyon kaynaklarına güvenmenin artık en iyi doluluk oranını garanti etmek için yeterli olmadığı anlamına geliyor. Foça otellerinde güçlü bir dağıtım sistemine yatırım yaparak, Foça butik otelleri her yıl dünyanın dört bir yanından konukları çekebilir; çevrimiçi seyahat acenteleri (OSA’lar) her yıl milyarlarca doları pazarlama üzerine harcıyor ve kendi portallarıyla yeni pazarlara giriyorlar. .

Foça Otelleri Dağıtım Araçları

Foça otelleri bununla birlikte, dağıtım araçları sadece oda satmaktan fazlasını yapar. Bir kanal yöneticisi ile gerçek zamanlı entegrasyon, yazılımın oda kullanılabilirliğini anında güncellemesini, böylece çift rezervasyonları tamamen kaldırmasını sağlar. Foça otellerinde iptal edilen rezervasyonlar doğrudan rezervasyon motoruna iade edilir ve gerekirse rezervasyonlar daha doğrudan yapılabilir.

Bu araçlar yalnızca mülkiyet işlemlerini manipüle etmekle kalmaz, aynı zamanda yeniliklerinden ödün vermeksizin alt çizgiyi de geliştirir ve meraklıların işletme düzeyinde yönetimden keyif almalarını sağlarlar. Foça otelleri için buluta taşınan mülk, gelir yönetimi araçları, hesap yönetimi araçları ve hatta müşteri ilişkileri yönetimi araçları gibi bir dizi sağlam yönetim yazılımına erişebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here