Foça Otelleri Başarı Anahtarları 2018

0
406
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Başarısının Anahtarı: Misafir Memnuniyeti

Foça Otelleri Farklı satıcıları yönetme hayal kırıklığı Aylık satın alımlar, sözleşme yenilemeleri ve ödemeler için birden fazla yazılım satıcısıyla çalışmak kolay değildir. Birden fazla destek ekibi ile iletişim kurmak bir parça kek değildir. Birden fazla satıcıyla başa çıkmak zorunluluğu.

Bir adım geri atın, günlük satış temsilcilerinizi yönetmek veya Foça otel misafirlerinizi gözetlemek istediğinizi hayal edin.

Entegre çözüm sağlayıcıları daha duyarlı ve bir çözüm için birden fazla satıcıyı geride bırakmayacaksınız. Bir problem varsa, entegre çözüm sağlayıcısı sorunu çözer ve hiçbir soru sorulmaz. Entegre bir çözüm sağlayıcı ile çalıştığınızda, bir sözleşmeniz, bir fatura, bir destek numaranız var. Hayat bu kadar basit olabilir!

Foça Otelin başarısının anahtarı – Misafir Memnuniyeti
Zorlu rekabet koşullarında, konukların olağanüstü bir konuk deneyimi veya misafirlerini işten uzaklaştırma riski vardır. Foça Otel personeli daha iyi sistemler aldığında, misafirleri mutlu etmek ve memnun etmek için daha fazla zaman harcayabilirler.

Sınıfınızın en iyi çözümü
Tek bir Foça otel yönetim sistemi her modül için her şey dahil işlevselliğe sahip olmasa da, bazen ürünleri tek başına seçmek makul olur. Bu durumda, hem bağımsız çözümler hem de entegre çözümler satan bir otel yönetim sistemi satıcısı seçin. Gerektiğinde yeni modüller eklemeyi seçebilirsiniz.

Foça otellerinde sistem ve personel eğitimi

Birden fazla sistem için eğitim, Foça otel personeli için zor ve genellikle bulmak zor. Entegre bir Foça otel yönetim sistemi için eğitim sadece kolay değil, sadece iyi bir iş.

Foça Otelleri Kaçırılan fırsatlar ve teslimat gecikmeleri

Envanteri Kanal Yöneticisi’nden OTA’ya dağıtırsanız ve PMS’den Kanal Yöneticisi’ne ve Kanal Yöneticisi’nden OTA’ya güncellemeniz gerekiyorsa gecikmeniz iki katına çıkar. Foça otellerinde tahsis edilen envanterinizi kanal yöneticinize ve PMS satıcınıza ayırırsanız, canlı envanterinizi dağıtamazsınız. Yani bir Foça otelin 10 standart odaya sahip olduğunu düşünüyorsunuz, ancak OTA’da sadece 5’i dağıtmaya karar verdiniz, artık 5’ten fazla oda satıyorsunuz. Ancak toplam 7 oda satılıktır. Şu anda 4 odayı arayan bir grup insan, Foça otelinizde hiçbir OTA’da listelenmeyecektir. Foça otellerinde iş fırsatlarını kaçırıyorsun.

Birçok Foça otel, pozitif büyümeyi teşvik etmek için karmaşık sistemlere güvenirken, pek çok Foça otel, sistem darboğazlarına ve yönetim sorunlarına neden olan bağlı olmayan sistemlerin döner bakım maliyetleriyle mücadele etmek için mücadele etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here