Foça Otelde Ryanair

0
394
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelde Ryanair

Foça otele Gidişlerde Kalkış ve Varışlarda Taksi Atla Taksiye binmeye çalıştığınızda yapacağınız mantıklı şey birkaç yüz insanın bir araya gelmesini beklemek. Ama ya sana köşede sonsuz bir boş taksi akışı olduğunu söylediysem? Buna kalkış denir.

Foça Otelde Konaklama Alternatif Konaklama

Couchsurfing ve AirBnB gibi alternatif konaklama imkanlarını çok seviyorum çünkü bu bana diğer kültürlerden ve evde beni karşılayanlardan öğrenmemde bana yardımcı oluyor. Ayrıca otelde kalmaktan daha ucuz!

Şu anda Foça Oteldeki bu blog yazıyı bir AirBnB’den Bologna’da yazıyorum, ana bilgisayarlarım ingilizce bir kelime bilmeyen yerliler, bu yüzden İtalyanca’da küçük bir konuşma yapmak zorundayım. Başka bir şekilde olmayacak.

BONUS:

Foça Otelde Airbnb için referans kodu ile kayıt olduğunuzda 25 GBP kazanırsınız!

Foça Otel Şablonu Host ile birlikte geçirin ve Havlular sağlayın.

İyi Foça oteller, pansiyonlar, AirBnB ev sahipleri bir havlu nasıl sinir bozucu olabileceğini biliyorlar. Bu nedenle, çoğu bebek karyolası, konaklamanız sırasında kullanmanız için ücretsiz havlular sunmaktadır.

Bir ambalaj kabusundan kurtulmak için temiz havlu sağlayıp sağlamadıklarını öğrenmek için çevrimiçi olarak iki kez kontrol edin veya ana makinenize başvurun.

Foça Otelde Wi-Fi’de Sesli Aramaları Kullanarak Yurtdışında Ücretsiz Arama Yapın

FaceTime, Facebook Messenger, WhatsApp, Skype. Bugün sadece bir Wi-Fi veya sesli bağlantı ile iletişim kurmanıza izin veren birkaç araç var.

Yurt dışındayken, nadiren insanları yerel olarak yapar. Müşteriler için arama yaptığımda Skype ve FaceTime kullanıyorum ve arkadaşlarıma mesaj gönderdiğimde çeşitli ücretsiz mesajlaşma uygulamaları kullanıyorum.

Foça Otelde Google Haritalar Çevrimdışı Kullanın

GPS sinyalinin hala yurtdışında çalıştığını (yürüdüğünüzde bu mavi nokta) veri bağlantısı olmadan da çalıştığını biliyor muydunuz? Bu dahidir.

Hepsi bu değil. Çevrimdışı bir Google Haritalar’da tüm bir şehri veya alanı bile indirebilirsiniz! Gone, bir harita veya veri bağlantısı olmayan umutsuz kayıp gezginlerin günleri.

Google Haritalar
Wi-Fi’ye bağlandığınızda çevrimdışı bir alan indirmeyi unutmayın, aksi takdirde veri planınızın çoğu tükenir.

Foça Otelde Wi-Fi Şifreleri almak için Foursquare kullanın

Bulunduğunuz yer Foursquare’de ‘Wi-Fi’ yazmak kadar basit.

Eğer saf olmak istiyorsanız ve orada olduğunuz bir bağlantıyı oynamak istiyorsanız, şifreler için yorumları değerlendirin.

Bu hareketle daha fazla çalışma için, Digital Nomadic Lifestyle’inizi İki Büyük Nomadist, İki Drifter ile sallayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here