Foça Otelde ışık 2018

0
412
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelde ışık

Foça Butik Otel deki Mevsimlik fotoğrafçı bize, “odanın doğal görünümü gibi, iç görünümün (ve duyumun) fotoğrafları” diyor. Aydınlatma, herhangi bir argüman olmadan, fotoğrafın en önemli etkisidir.
Doğru aydınlatma alanı tamamen değiştirebilir. Gezginin neye baktığını düşünün; barış, sıcaklık ve açık alan. Foça Oteldeki Oda ışıklarının neden olabileceği doğal ışığın ve gölgelerin farkında olun.
Bunun yerine, bu karanlık alanları aydınlatmak için ek aydınlatma takmak için dikkatlice bakın. Fotoğrafçı Noah Fallis’in, ışığın bir Foça otelin iç kısmını nasıl dönüştürdüğünü ve bu konsept hakkında daha fazla şey öğrenmesini tavsiye ediyoruz.

Foça Otelleri için Doğal ışık odanın en iyi görünmesini sağlar. Foça Oteldeki Odada mavi veya turuncu tonlar oluşturan yapay ışıklardan kaçının. Bunun yerine, o alan için en doğal ışık olduğunda fotoğraf çekmeyi planlayın.
Foça Otelin dış cephesini fotoğraflarken ya da dışarıdaki fotoğrafçının “altın saati” olarak kullanırken, en uygun aydınlatma doğal olarak kullanılabilir. Günde iki kez oluşur; Güneş doğmadan ve gün batımından hemen sonra.

Kötü aydınlatılmış otel odası gösterileri, küçük ve gezginler için çekici olmadığını gösterir.

Foça Otelde Düzenle
Post prodüksiyon, hazırlık ve fotoğrafın kendisi kadar önemlidir. Doğru düzenleme araçlarını kullanmak bile imkansız imgelerinizi geliştirebilir. Neyse ki, profesyonel düzenleme yazılımında bir kol ve bacak harcamak zorunda değilsiniz.
Pixlr Editör ve Express gibi piyasada bazı ücretsiz seçenekler var. Bu seçenekler, bulanık görüntüleri keskinleştirmenize, renk düzeltmeleri yapmanıza, aydınlatma ve araç çubuklarıyla bir araç kutusu oluşturmanıza olanak veren temel bir araç kutusu içerir.
Foça Otelde Tipik olarak, filtreler veya efektlerle aşırı “sanatsal” olmak istemezsiniz. Son görüşün doğal ve doğru görünmesi gerektiğini unutmayın.

Foça Otel görünümlerini geliştirmek için düzenleme yazılımı kullanın

Foça Oteldeki ağrı
Foça Otelde Odaklan ve meşgul ol. Bir iç mekanı çekerken, Foça Oteldeki, oda boyutunu anında azaltabilen bir dizi sınırlama olabilir. Duvarlar en büyük suçlu. Rahatsız edici hastalıkları önlemek için, geniş açılı bir lens kapısından bir yer almak için çekim yapmayı deneyin.
Foça Otel fotoğraflarınızın her birinin bir tesis olduğunu ve görüntüleyenlerin görüşlerini kontrol ettiğinizi lütfen unutmayın. Kendinize sorun: Balkondaki yatak odasına erişimi göstermeye mi çalışıyorsunuz?
Ya da ek bir yaşam alanı? Birkaç fotoğrafınız olduğunda, fotoğrafın odağını daha da değiştirmek için kırpma ile oynayın. Yukarıda listelenen araçlar, düz olmayan fotoğrafların düzeltilmesine yardımcı olur.

Foça Otelde Geniş açılı lens, görüntüleri iyileştirmeye nasıl yardımcı olur?

Foça Otelde çözüm
Son ve en basit nokta çözümdür. Bu görüntü boyutu için atifft bulunur ve verilen fotoğrafta bulunan piksellerin sayısı ile temsil edilir. X genişliğinde ifade edilen görüntünün çözünürlüğünü zaten görmüş olabilirsiniz.
Yüksek çözünürlüklü Foça otel fotoğrafları, birçok MetaSearch sitesinde kullanılacak tercih edilen görüntü türüdür. Bunun nedeni, piksel sayısı arttıkça, çevrimiçi yeniden boyutlandırıldığında görünümün daha keskin olmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here