Foça Otelde Daha Az, Daha Fazlası, Daha Fazlası

0
341
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelde Daha Az, Daha Fazlası, Daha Fazlası

Foça Butik Otel de Popüler kültür, para ve mutluluk arayışı üzerindeki körleme etkisi hakkında ilk yazıyı takiben. 9’dan 5’e kadar masa başı işimi bıraktım, mallarımın çoğunu sattım ve Foça sahillerinden göçebe bir dijital pazarlama ekibine başladım.

Ben bir Foça Otel online girişimciyim. Sürekli seyahat-çalışma özgürlüğünün tadını çıkarırken dünyayı dolaşmaya koyuldum. Sıçan ırkının baskısından ve “iyi kariyer gelişim ve gelişim fırsatları” vaadinden boşum.

Foça Otelde Para yerine mutluluğu kovalamayı seçiyorum.

Foça Otelde Banka dengesindeki rakamdan, sosyal medyada sahip olduğumuz takipçilerin miktarına.
Mutluluğumuzu egosumuza, parasal kazancımıza ya da başlıkların ve şeylerin elde edilmesine dayanan norm haline gelmiştir.

Foça Otelde Para bize mutlu olma fırsatları sunabilir, ancak bazen önceliklerimiz, hiper reklamcılığımızın gerçekliğinden kaynaklanan arzu ve arzuların peşinden sürüklenir.

Daha fazlasını istemek için unutun çünkü daha fazlasını isteyerek, daha az kazanırsınız.
İhtiyacınız olmayan şeylere ulaşmak için daha uzun saatler çalışmak ve eğlenmek için zamanınız olmayacak.

Neden daha az şey ve daha fazla şey yapmıyoruz? Foça Otelde Mutluluk bir alışveriş çantasına gelmez, yarattığınız ve yaşadığınız anılardan gelir.

Foça Otelde 20 kişilik kuşağımız, mutluluğumuzu tüketimcilik adına fırlatıyor, bizim materyalist konforlarımızın ötesine geçmemiz ve yeni maceralar aramamız gerekiyor.
Zor kazanılan paramızı boşa harcamayı bırakmalı ve hayatımızı iyileştirmeye yatırım yapmalıyız.

Foça Otelde Risk almamak için teşvik ediyoruz, ancak bizim için mevcut en güvenli seçenek için çabalamak yerine. Evsizliğin ve umutsuzluğun ihtiyatlı öyküleri ile, bizi,
Batı uygarlığının aşırı silahlarının dışına çıkmanın risklerinden ve tehlikelerinden geri dönen bir sığınakla sarmış olan toplumun yaşlıları tarafından özetlenen, güvenilir ve güvenli bir geleceğe doğru yönlendirildik.

Fakat Foça Otelde gerçek mutluluğu bulmak için, konfor bölgenizin dışına çıkmanız gerekir.

Foça Otelde İşinden çık, yurtdışına git, risk al, hata yap. Asla şimdiki kadar genç olmayacaksın. 20 yıl içinde kendiniz için bir gelecek ve gelecekteki aileleriniz için bir gelecek inşa edeceğinizi umuyoruz.
Gerçek şu ki, hayatınızı ne kadar güvenli yaşarsanız yaşayın, evren bir anda tersine çevirebilir.

Foça Otel’in başlangıç ??döneminde Maharishi Üniversitesine yaptığı konuşmada, geç babasının yaşam tercihlerini açıklarken;

“İstemediğin şeyde başarısız olabilirsin. Yani sevdiğin şeyi yapman için bir şansın olabilir. ”

Foa Otelde Hayatımızda bizi güvenliğe sokan otoriter rakamlara daha az dinlememiz gerekir. Ya da bize neyin arzu edileceğini, neyin korkulduğunu ve neyi arzu edeceğini söyleyen kitle iletişim araçları, çünkü tüm yaptıkları, istemeden, gerçek kimliğimizi bırakmamızı söylüyor.
Bizi, insanlıklarından 9–5 kişilik masa başı işi, pahalı notları ve hafta sonu heyecanları için vazgeçen milyonlarca insan arasında bizi istatistiklere dönüştürüyorlar.

Bunun yerine, Foça Otelde her şeyden önce mutluluğu aramalıyız. Hayallerimizi gerçeğimize dönüştürmek için eylemlerimizi gerçekten ne istediğimizi ve önceliklerimizi anlayın.

Foça Otelde Batı kültürüyle ilgili sorun, insanların mutlu olmak için hayatlarını bir şeyler ile doldurmaya çalıştığıdır, ama gerçek şu ki, bizi gerçekten güldüren anlar.

Kaynak : https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here