Foça Otel

Foça otel pazarlamacısının bildiği gibi ilgi çekici bir blog oluşturmak başarı için önemlidir. Ancak blog yayınları yazmak, benzeri görülmemiş düşüncelerinizi yazıp yayınlamak kadar kolay değildir. İlgili web trafiğini çekmek ve Foça Otel çizmelerinizi tatmin etmek istiyorsanız, daha iyi bir plana ihtiyacınız olacaktır.

Bir klişe olmasına rağmen, kaliteli kozu kabul etmeliyiz. Aynı zamanda, otel pazarlamacılarının çoğunun etrafında oturup sonraki dahi düşünürlerin grevini beklemek lüksü yok.

Yazı güçlü ekibiniz değilse, blog içeriğini yaratmak ve güncellemek bazen yokuş yukarı bir savaş olabilir. İçerik bir süredir kırılsa da, otel blogunuz için fikir bulmanıza yardımcı olabilecek, denenmiş ve test edilmiş bazı formatları görebiliriz.

İster bir sonraki yazı için ilham kaynağı olsun otel blogunuzu sallamanın yeni yolları olsun, web trafiğinizi artırmaya yardımcı olan 10 tür mesaj vardır.

Peki Bu 10 Foça Otel Pazarlama Taktiği Nedir ?

1. Foça Otel Listesi

Foça Otel listesi BlogBu ​​her yerde web üzerinde ve iyi bir nedenle. Bilgileri, dayanılmaz, okunması kolay bir kitap haline getiriyorlar ve biz bunu yaptıklarında tadını çıkarmak için kablolu olduklarını söylüyoruz. Bazı hayranlar biçimin ölü olduğunu iddia ediyor ancak izleyiciler yalan söylemiyor ve BuzzFeed’in etkileyici okuyucu istatistiklerinin gösterdiği gibi bu yazı tipi şimdiye kadar etkili olmaya devam ediyor.

Bir kayanın altında yaşıyorsanız, listeden sonra durdurulamayacak bazı örnekler verilebilir; Foça Butik Otel birinde Yeni Foça Otelleri bir şekil almak için Foça Otel ve bu otel Eski Foça’ da ki Butik Otel “Yeşil Yolculuk İçin Beş İpucu” sunuyor.

2. Tez, uzman görüşü

İyi bir tez yazmanın anahtarıdır. Statükoyu zorlayan ve daha da önemlisi onu destekleyen bir teori sunmak zorundasınız. Bu tür mektupların en iyi kısmı, basım yaptıkları ve ilk yayınlandıktan çok sonra yeni okuyucuları cezbetmeleri. Burada Bay ve Bayan Smith, soğumak için Booking’ e dava açtılar.

3. Topikal mesaj

Topikal bir görev parmağınızın nabzınıza girmesini gerektiriyor. Seyahat haberlerinin bozulmasına ilişkin bir rapora gerek yoktur; Zamanında içerik oluşturmanın başka yolları da vardır. Gelecek etkinlikler, yıldönümleri veya tatil günleri için otel blog yayınlarınızı planlayın (Foça Luxury Hotels, Standart olarak bu Paskalya tarzı postayla yaptığı gibi, bu İzmir Moda Haftası odaklı posta ile yaptı). Uygun olan yerlerde, bir postayı güncel haberlere bağlamak veya en son endüstri vızıltılarından gerici bir parça ile yararlanmak isteyebilirsiniz.

4. Tavsiye posteri

Eski Foça Otelleri BlogOnline gözlemcileri, alevli bir yardımcı gibi, blog yazılarını ‘nasıl’ haline getirirler. Misafirleriniz yerel alanı daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir veya onlara burada ne yapmanız gerektiği konusunda ipucu verirseniz, onlar sizin kazanan tarafınızdır. Buna ek olarak, bu tür yayınlar otel profilinizi geliştirebilir, markanın otoritesini geliştirmeye ve korumaya yardımcı olabilir ve – eğer içeriğiniz iyi ise – güvenilirliği artırır. Bunun en iyi örneklerinden ikisi, Foça Otel’ in “Eski Foça Otel” inin “Uçuşunuzu Kolaylaştırmak için Seyahat Eden Hacker’lar” ve “Foça’ da Nerede Kalacaksınız” başlıklı blog yazıları hakkındaki blog.

5. Filmin Görünmeyen Sahnesi

Foça Otelleri BlogLet bir uyarı ile başlar: bilgisayar ekranına bakan bir erkek ya da kadın zorlayıcı otel blogu içeriği oluşturmaz. Bununla birlikte, otelinizde bazı ilginç şeyler olduğunu varsayıyorsanız, perde arkasındaki içerik gerçek bir çizgi haline gelebilir. Foça Butik Otel çalışanları tarafından söylenen sığınma evinde köpeklerle ilgili kişisel bölümler de dahil olmak üzere Eski Foça Butik Otel çalışmaları da dahil olmak üzere sahne arkası seyahat içeriği örnekleri.

6. Küratörlü içerik toplama

Bir kitle reklamı yayınlamak için okuyucular adına ağır kaldırmalısınız. Web üzerindeki ilginç çevrimiçi seyahat içeriği ve etkinlikleri yığınını sıralayın ve elden geçirin ve en iyi demetini seçin. Bir içerik sağlayın ve çekici, okunabilir bir biçimde düzenleyin. Nasıl yapıldığını görmek için bu Yeni Foça Butik Otel ‘Sosyal Takvimi’ne bir göz atın.

7. Röportaj

Bir röportajın başarısı, kiminle görüşmeyi seçtiğinize ve onlara ne sorduğunuza bağlıdır. Genellikle, kendi alanlarında yüksek profilli bir isim her zaman iyi bir şeydir (ayrıca, DJ’in Standard-BBQ görüşmesinde Seth Troxler ile röportajına bakınız) ve masaya dokunabilecek her dokunma.

8. Araştırma veya orijinal veriler

Foça Gezi veya Seyahatinizle ilgili orijinal verilerin toplanması veya toplanması anlamına gelirse, konum okuyucunuz değerli olabilir. Alternatif olarak, çalışmalarınızı ve araştırmalarınızı uzmanlara bırakıp, dikkatinizi vurgulamanıza, ana bulguların özetlenmesine ve yoğun bilgiyi daha lezzetli hale getirmeye odaklanın.