Foça Otel Wep Sitesinde Gezinme mesajını ve kolay gezinmeyi temizle 2018

0
378
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Wep Sitesinde Gezinme mesajını ve kolay gezinmeyi temizle

Foça Otel Kullanıcısı, bir odaya rezervasyon yapmaya başlayabilmeleri için nereye tıklayacağını kolayca bulabilmelidir.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Harekete geçirici mesajınızın (şu anda kitap, oda ve ücret vb.) Sitenizin her bir sayfasının zemini üzerinde açıkça göründüğünden emin olun (ekranın kapatıldığı sayfa kıvrılır ve sayfa aşağı doğru kaydırılmalıdır. kalanları görmek için)

Kullanıcılar sitenizi kolayca takip edebilmelidir.Foça Hotel, sade ve zarif bir menü ayarına sahiptir:

Foça Otelde Bir oda rezervasyonu yapmak için kullanıcı “Foça Otele şimdi rezervasyon yap” a tıklayabilir veya gelecekteki tarihi girebilir.

Sitenin etrafında gezinmek için kullanabileceğiniz seçenekler sayfanın üst kısmında açıkça görüntülenir ve gezinme görünümü görünmez.

“Daha Fazla” seçeneğini tıklarsam, açılır bir çubukta olmadığımda, sayfayı çok fazla metinle harmanlamak için ek sayfa seçenekleri alırım.

Foça Otel, ne yapmamanın oldukça esprili bir örneğini sunuyor:

Foça Otelde Harekete geçirici mesaj yok ve görsel içeriğin ne kadar garip olduğunu fark etmeden önce navigasyon menüsü sağ köşede kapalı.

Okları neden takip etmem gerekiyor, ancak navigasyon seçeneklerim zaten çok sınırlıysa, neden ek talimatlara ihtiyacım var?

Foça Otel Web sitenizin her sayfasında tarama menülerinizin ve harekete geçirici mesajlarınızın aynı yerde olduğundan emin olun.

Sosyal medya düğmelerinin de her sayfanın kenar çubuğunda veya altbilgisinde olduğundan emin olun.

Foça Oteldeki Bilgilendirici, yardımcı içerik

Kullanıcılar bulundukları otelin içeriğini isterler. İçeriğiniz ne kadar faydalı olursa olsun, yerel ilgi çekici yerlere veya etkileşimli haritalara blog yazıyorsanız, o kadar iyi olur.

Tasarımınızı düşünürken ya da yeniden tasarlarken, yararlı bilgiler için çok fazla alan bırakabilirsiniz.

İşte bir örnek:

Uzak bir orman evine nasıl ulaşılacağı hakkında bilgi bu seviyede. Katlama ekranındaki görüntü, metin ve eylem mesajları kullanıcıyı kapsıyorsa, oraya ulaşmak için GPS koordinatları da dahil olmak üzere bu özel bilgilere ihtiyaçları olacaktır.

Foça Otel Web sitesi, kaşif araması yapmaktan veya web sitesine yerleştirilen yönergeleri bulmaktan ziyade ilgili bilgilerin bulunduğundan emin olur.

İçeriğinizde, sitenizdeki diğer yararlı sayfalara bağlantı verin. Foça Oteliniz için önemli olduğunu düşündüğünüz anahtar kelimeleri kullanın.

Bu, kullanıcıların arama motorlarıyla sizi bulmasına yardımcı olur. Mekan yerel mekana entegre bir bağlantıya sahip olduğundan, uzun kuyruklu anahtar kelimeleri düşünmek isteyebilirsiniz.

Foça Otel wepsitesibndeki dikkat çekici dağıtıcıları indirin

Foça Oteldeki İçeriğinizi, harika fotoğraflarınızı, ilgi çekici ve alakalı bilgilerinizi ön ve ortada getirirseniz bunu takdir edeceksiniz.

Özellikle çok sayıda bölümünüz varsa ve web sitenizde bir ton içeriğiniz varsa, gezinme menüsünde bir arama alanı sağlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here