Foça Otel Uygulamaları 2018

0
709

Foça Otelleri ile Birlikte Eski Foça’ nın “Herşey Değişen Otel Rezervasyon Uygulaması” olarak adlandırılan bir mobil uygulama olan Foça Otelleri, seyahat endüstrisi tarafından tüketicilere sunulan en cömert otel sadakat programını bugün açıkladı.

Bir otel markasına özgü birçok ödül programının aksine, İzmir Foça Otelleri, seçkin otellerde yedi gece konaklama imkânı sunar. İzmir Otelleri Rewards ile takip etmek için herhangi bir karartma tarihi veya puan sistemi yoktur; müşteriler sadece yedi gece ve sekizinci gece ücretsiz * kitap ve tüketmek.

İzmir Foça Otel Uygulaması Nedir ?

İzmir Foça Otelleri Rewards, mevcut en cömert bağlılık programları arasındadır. Yedi gece birden fazla pansiyonda tek tek veya farklı pansiyonlarda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ücretsiz geceler, yılın herhangi bir saatinde itfa edilebilir – herhangi bir kısıtlama yoktur. Ücretsiz gecelik fiyatı, ayrılan ve tüketilen toplam 7 gecelik konaklama fiyatının ortalamasıdır. Tüketiciler, bir veya daha fazla gece tahsis etmek için kazanılan kredileri kullanabilir ve farkı ödeyerek daha yüksek bir odayı rezerve edebilirler.

Foça Otel ve Foça Butik Otel olarak Rewards’a kaydolmaya gerek yok. Bir oda rezervasyonu yapmak yeterlidir ve ücretsiz bir gece adım atmaya başlarsanız hemen İzmir Otel Reward pullarını toplamaya başlarsınız. Damga, hesap her 12 ayda bir etkinlik olduğu sürece geçerliliğini yitirir. Müşteriler, uygulamanın içindeki bir bağlantı aracılığıyla ücretsiz gece kazanmak için ilerlemelerini kolayca izleyebilir.

Hem Android hem de iOS akıllı telefon cihazlarından indirilebilen İzmir Foça Otelleri mobil uygulaması, misafirperverlik ve otel endüstrisi hakkında bilgili seyahat etmek ve tutkulu dijital uzmanlar tarafından tasarlandı. Foça Otel Rehberi, 2014 yılının ortasında, otel rezervasyon deneyimini basit, hızlı ve zahmetsiz hale getirmek için tasarlanmış ilk sayıdaki ilk özelliklerle başlatıldı – Foça Otel Fırsatları, en kısıtlayıcı son dakika, günlük rezervasyonların yapılmasına izin vererek rezervasyonların en fazla yapılmasına olanak tanır rekabetçi fiyatlar. Güneş’e kadar sürebilir ve beş gece kalabilir. Foça Otel Etkinlikleri Rewards hakkında daha fazla bilgi için, uygulamadaki Foça Otel Avantajları Rewards linkini ziyaret edin.

Eski Foça Otelleri hakkında:

Eski Foça Otelleri, 2014 yılında İzmir Butik Otelleri tarafından kurulan anlayışlı ve çağdaş yolcular için tasarlanmış yeni nesil otel rezervasyon uygulamasıdır ve Jim Ferguson, eski Expedia (EXPE) ‘dir. Reichartz ve Ferguson, Expedia’un büyüyen iş oteli işletmesinin başlamasından bu yana devam eden milyarlarca dolarlık reklâmlara yöneldiler. Ayrıca, tüm Online Seyahat Acentaları (OTA’lar) tarafından küresel olarak kabul edilen Pazar Yönetimi kavramını geliştirdiler. Foça Otelleri, hem otel hem de kullanıcı dostu olması ve aynı zamanda otel ortakları için yararlı ve rahat olması için kurulmuştur. Foça Otel Ulaşımı, hem yolcular hem de konukseverlik ortakları için tutkulu bir deneyimle bağlantılı olarak türünün ilk örneğidir. İzmir Foça Otelleri şu anda İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Muğla olmak üzere 70 önde gelen Türkiye destinasyonunda bulunmaktadır. Her gün yeni otel ve şehirler eklenir. Foça Otelleri, Mayıs 2014’te Foça Otel Kuruluşları tarafından satın alındı…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here