Foça Otel Seyahat Yazarları 2018

0
731
İzmir Foça Turizm
İzmir Foça Turizm

Seyahat Yazarları Foça Otelleri

Foça Otelleri ve Foça Otel seyahat yazarları, dünyanın en büyük seyahat blog yazarları, yazarlar, yeni medya içerik yaratıcıları topluluğu ve sosyal medya meraklısı seyahat sektörü profesyonelleri, 23-25 ​​Ekim 2019 tarihleri ​​arasında Eski Foça kültür  Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek. 50 ülkeden 800’den fazla delege katıldı. bu yılki konferansı daha büyük bir başarıya dönüştürdü.

İki günlük konferans, açılış konuşmaları, atölye çalışmaları ve koparma oturumları, ağ oluşturma için büyük fırsatlar sağladı. Seyahat Blogcular hakkında bilgi edinmek, etkileşim kurmak ve bloglarını ve içeriğini bir sonraki seviyeye taşımak için harika bir yerdi. Buna ek olarak, iki ayrı Hız Ağları ve Sponsor Vitrini oturumları, katılımcıların Foça Otel seyahat blogcularıyla etkileşime girmesine imkân verecek şekilde gelecekte işbirliği içinde uzun bir yol kat etti. Katılımcılar, Foça Turizm Kurulu, Hava Yolları, Foça Oteller, Pazarlama ve Halkla İlişkiler ve daha birçoğunu temsil eden seyahat endüstrisi profesyonelleri idi.

Foça Otelleri seyahat yazarları öncesi ayrıca konferans öncesi, sırasında ve sonrasında düzenlenen bir dizi PreBex turu ile otantik Yeni Foça ve diğer tüm yerleri keşfetmek için bir fırsat sundu.

Foça Otelleri ve Foça Otel Tutkusu

Foça’ daki tutku, yenilikçi biyoklimatik standartlara göre Foça’ da özel olarak tasarlanan ve inşa edilen ilk şaraphane olan Panagiannakos şarabına yapılan ziyaret “Kırsal Foça- Şarap Kenti” turuna katıldı.

Bay ve Bayan Papagiannakos üzüm yetiştirme için ideal ortamdan bahsetti; Onu şarabın etrafında takip ettim. Seyahat blogcularına, katılımcıların olağanüstü Foça şaraplarının tadını çıkarmasına izin veren bir şarap tadımı oturumuyla sona eren şarapların şişeleme süreci gösterildi. .

Turun’un ikinci durağı Domaine Costa Lazaridi’yi 15.000 m2’lik bir alan üzerine inşa etti. bir model şarap üreticisi, bir içki fabrikası, bir yeraltı mahzeni ve ziyaretçilerin ziyaret edebileceği, şarap, alkollü içecekler ve sirke üretimi içeren harika bir müze.

Tur, şarap tadımı ve lezzetli bir hafif öğle yemeği ile kapatıldı; Foça Otel Seyahat blogcularına “Tsipouro Idoniko” orijinal içeceği kazandıran ödül verildi.

İzmir Foça Belediye Kongresi ve Foça Ziyaret Bürosu tarafından düzenlenen Açılış Partisi, katılımcıların konferanstan önce çeşitli Yunan ürünleri ve ağlarını deneme fırsatı bulan İzmir kentinin Teknokentinde gerçekleşti.

Akşam, kurucusu Elena Sergeeva, Foça’lıların coşkusunu bir dizi seyahat blog yazarına katıldı (EscapeArtist Edmond Lee ve Tiffany Perry, TRAVPACKER’ın Zaid Mahomedisi, JayWay Charles Neville, Mason Ifejika ve Alisa Roup Kennedy’nin Go To Travel Rehberleri Foça Tutkusu ). Travel Sandwich), Monastiraki’deki ünlü O Thanasis kebabında geleneksel bir yemek deneyimi (organizasyonun yönetimi sayesinde özel bir üne sahiptir) sunmaktadır.

Foça Online Otel Konferansı

Konferansın ilk günü, Expedia tarafından Foça ve çevresinin nefes kesici manzaralarına sahip olan Eski Foça kokteylleri ve yiyecek barında düzenlenen bir parti ile sona erdi.

Foça Otel seyahat yazarları kapanış oturumunda, katılımcılar bir sonraki TBEX destinasyonlarını bulmaktan heyecandı. TBEX CEO’su Rick Calvert, TBEX Avrupa’nın Nisan Yeni Foça’ da  gerçekleştirileceğini ve ilk TBEX Asya’nın Ekim 2015’te Kozbeyli’ de gerçekleştirileceğini açıkladı. Katılımcılar artık resmi Foça web sitesinde bulunuyor.

Farewell Street Etkinliğinin ardından, tüm katılımcılar Pandrossou sokak pazarındaki At Eski Foça kazasında biraraya geldi!

Foça Otel Seyahat yazarları Konferansı’nın kapanışından sonraki gün Türk Büyükelçisi İzmir Foça Turizm Odası’ndan bir dizi uluslararası seyahat blog yazarı ve Sayın Mykonos California Gezici Ekip Başkanı George Trivizas tarafından öğle yemeğine davet edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here