Foça Otel Personelini Daha Verimli Yapmanın Gizli Sırları 2018

0
280
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Personelini Daha Verimli Yapmanın Gizli Sırları

Foça Otel işletmek ciddi bir iştir. Yüksek statünüzü korumak için, misafirleriniz geldiğinde her şeyin düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Foça otelinizi başarılı kılmanın önemli bir unsuru, çalıştığınız kişi. Foça otelinizin verimliliği, otelin kalite düzeyini korumayacağı için çok önemlidir.

Çalışanlarınızın istedikleri kadar üretken olmadığını fark ederseniz, bu uzman rehber, Foça otel personelinizi bilmeden daha üretken hale getirmenin sırlarını size verecektir.

Personel Verimliliğini Artırmada En İyi İpuçları
Daha fazla çalışmak için teşvik
Daha Fazla İşi Teşvik Etmek

Foça otel ekibinizi daha çok çalışmaya teşvik etmek için yapabileceğiniz ilk şeylerden biri, onlara bir teşvik vermek. Teşvikler, iyi çalışmalar, daha fazla zaman, çalışan ödülleri veya Foça otelinizin çalışmasına katkıda bulunduğu zorlu çalışmaları tanıyan benzer şeyler için bonuslardan herhangi bir şey olabilir.

İnsanlar harika işler yapmak için ödüllendirilmek gibi. Daha iyi bir çalışmanın ödüllendirildiğini ve Foça otel personelinizin ne kadar verimli olduğunu göreceksiniz. Bu yoğun anlamda son derece faydalıdır.

İkinci Ayın Teşvik Edilmesi
Foça otelinizi işletmek ve misafirlerinizi aramak söz konusu olduğunda, üretken ve “yanma” olmak için personelinize ihtiyacınız var. Bununla birlikte, bu yüksek iş yükü ile, işçilerin stres tükenme riskini azaltmaya yardımcı olması için teşvik edilmesi önemlidir. Stres biterse, Foça otelinizin acı çekeceğini göreceksiniz çünkü anahtar personeliniz iyileşmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyacaktır.

Bunun yerine, zamanınızı teşvik edin ve doldurmanız için yeterli sayıda personele sahip olduğunuzdan emin olun. Yorgun değilseniz veya sınırlarına zorlanmıyorsanız, çalışanlarınızın daha üretken ve üretken hale geleceğini göreceksiniz. Bu nedenle, çalışanlar aşırı çalıştıklarında veya streslendiklerinde zaman kaybı yaşamaktadır.

Eylemler için Sorumlu Olun
Foça otel personeliniz doğru şeyi yapmıyorsa, bunun için sorumlu tutulmalıdır. Eylemlerinin sonuçları olmalı. Onların eylemlerinin sonuçları, gelecekte bu hataları veya verimsizlikleri önlemek için onları daha zor hale getirir. Onları eylemlerinden sorumlu kıldığınızda, üretkenliklerinin büyük ölçüde artacağını göreceksiniz.

Mikro yönetimi durdurun

Bazen herşeyi mikromontaj etmek personelinizi motive etmez. Onları yaptıkları her şeyle birleştirerek, Foça otelinizi işletmek için onlara güvenmediğinizi gösterir. Bunun yerine, geri adım atmaya ve onlara daha fazla sorumluluk vermeyi deneyin.

İşi ilk kez doğru yapmak için güvenli olduğunu göster. Yapmazlarsa, sorumlu hale getirin. Zamanla, onların verimlilik ve verimlilik düzeylerinin daha fazla sorumluluk vererek arttığını göreceksiniz. Çünkü kendilerinden kendinden daha emin olduklarını ve işlerini nasıl yürüttüklerini görecekler.

Mutluluğa doğru yükselme
Endişeler ve kusurlu eylemler, daha sonra ne yapılacağına dair önemli göstergeler sağlayan katalizörlerdir. İdeal olarak, mümkün olduğunca proaktif olmak istiyoruz, bu yüzden endişeler ilk sırada olmaz. Ama kusurlu bir dünyada yaşıyoruz.

Çalışanlarınızın Foça otel markanız üzerinde sahip olduğu etkiyi kabul etmeyin.

Foça otel ekibiniz için mutluluğu kucaklamanın yeni ve yaratıcı yollarını tanımlayın. Mutlu çalışanlar Foça otelinizin verimliliğini olumlu yönde etkileyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here