Foça Otel Mülk Yönetim Sistemleri

0
429
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Butik Otel de Mevcut mülk yönetim sisteminizle, çevrimiçi rezervasyon motorunuzla ve kanal yöneticinizle tam olarak entegre edilmiş bir GDS ile ortak çalışmak isteyeceksiniz. Bu, süreci sizin için basitleştirir ve dağıtım stratejinizi etkili bir şekilde uygulamanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Foça Otelde Kapsamlı raporlama

GDS’niz, pazarlama stratejiniz ve dağıtım planınızla ilgili en iyi kararları vermenize yardımcı olmalıdır. Rezervasyonlarınızı görüntülemenize ve derecelendirmenize olanak tanıyan kapsamlı raporlama araçları sunan bir GDS’yi seçmek isteyeceksiniz.

Foça Otelde Belirli pazarları hedefleme yeteneği

GDS’niz aracılığıyla, en güçlü ve motive edilmiş pazar segmentlerini keşfetme ve katılma fırsatına sahip olmalısınız. Erişiminizi coğrafi konuma ve belirli yolcu tiplerine göre filtreleyebilmeniz gerekir.

Foça Otel GDS ile İş Ortaklığının Faydaları

Foça Otel Otel sektöründe bir GDS kullanmanın birçok avantajı vardır. Farklı GDS türlerini keşfettikçe, bu güçlü ortaklığın avantajından yararlanmak isteyeceksiniz:

Foça Otelde Maruziyetiniz önemli ölçüde artacak

Foça Otelde GDS ile, dünyanın dört bir yanından en çok kullanılan GDS sistemleriyle 500.000’den fazla farklı ajana erişebilirsiniz. Bu gerçek zamanlı bağlantı, mülkünüzle ilgilenebilecek yeni konuk segmentlerini ortaya çıkarmanıza olanak tanır.

Foça Otelde Ara bağlantı hızlı ve uygun maliyetli

Her bir GDS sistemine kaydolmak yerine, GDS’yi Foça Otelde tarafından otel endüstrisindeki en iyi GDS ağlarına bağlanmak için kullanabilirsiniz. Bu, gelişmiş bir aracı ağına olan bağlantıyı basitleştirir ve ayrıca her bir GDS ile tek tek kaydolma ile ilgili ücretlerden kaçınmanıza yardımcı olur.

Foça Otel Artık manuel rezervasyon girişleriyle uğraşmak zorunda değilsiniz

Farklı bir GDS veya birkaç farklı GDS sistemi ile kaydolmayı seçerseniz, rezervasyonlarınızı GDS yoluyla almanız ve bunları mülk yönetim sisteminize manuel olarak girmeniz gerekebilir.

Bu hantal ve zaman alıcıdır ve odalarınızı ikiye katlama riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Foça Otel tarafından GDS ile GDS’niz otomatik olarak mevcut mülk yönetim sisteminize (PMS) entegre olur ve rezervasyonlarınız otomatik olarak girilir.

Artık sıkıcı ve can sıkıcı veri girişi ile uğraşmak zorunda kalmayacak ve sahip olduğunuz misafirlere hizmet etmede enerjinizi daha çok odaklayacaksınız.

Foça Oteliniz için daha iyi kararlar verebilirsiniz

Doğru Foça otel teknolojisi araçlarıyla, ilerlemenizi izlemek ve büyümenizi izlemek için ihtiyaç duyduğunuz değerli verilere erişebileceksiniz. GMS by Foça Otel, en güncel ve alakalı verilerinizi kolayca görüntülemenizi sağlayan kapsamlı raporlama araçları sunar.

Elinizdeki bu veriler sayesinde, Foça oteliniz için etkili ve yararlı kararlar verebilirsiniz. Foça Otel, pazarlama stratejilerinizi, gelir yönetimi stratejilerinizi ve dağıtım stratejilerinizi kolayca ayarlayabilir, sonuçta tüm hedef pazar segmentlerinizde rezervasyonlarınızı artırmanızı sağlar.

Foça Otel Dünyayla ilgilenen yolcuları keşfedin

Seyahat endüstrisi her zaman küresel bir endüstri olmuştur, ancak daha önce hiç bu konuyla bağlantılı olmamıştı.

Dünyanın dört bir yanından gelen gezginler, çeşitli GDS sistemleri aracılığıyla zengin bilgi erişebilen temsilcilerle çalışıyor.

Foça Otel tarafından GDS ile tüm bu sistemlere erişiminiz olur ve sonunda binlerce seyahat acentesinde yüzlerce ortak olabilir. Dünyanın dört bir yanındaki tanınmış yerlerden misafirler için rezervasyon görmeye başlayacaksınız.

Bu, marka bilinirliğinizi artırmanıza ve küresel bir pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olacaktır. Yeni pazarları keşfetmek, her zaman rekabetçi bir otel endüstrisinde tam potansiyelinize ulaşmanın en iyi yoludur.

Foça Otel’in, GDS’nin alanınızın sektöre erişimini artırmasına nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün ücretsiz demoyu başlatın.

Kaynak : https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here