Foça Otel Misafiriniz için Özel Deneyimler 2018

0
270
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Misafiriniz için Özel Deneyimler

Foça otellerinde ürün ve hizmetler söz konusu olduğunda, günümüz Foça otel misafirlerinin konuyla ilgili deneyimi seçmeleri ilginç olacaktır (Forbes’a göre, 2015, kullanıcıların% 92’si 2020’ye kadar özelleştirilebilir oda müsaitliğini bekleyecektir). Bu, Foça otelciler için tam olarak ne anlama geliyor? Örneğin, AC alalım. Sadece bir odada iklim yapmak için yeterli olmakla kalmıyor, şimdi bir misafirin sıcaklığını onların beğenisine göre ayarlaması bekleniyor. Foça otelin konukları, evden çıkmadan önce oda atmosferini seçebilirler!

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Foça otel yolcuların % 76’sı, rezervasyon sırasında Foça otelin yüksek teknoloji ürünü olanaklarını değerlendirmektedir. Bu nedenle, daha fazla otel isteğe bağlı filmler, odada ayarlanabilir buzdolabı, bluetooth hoparlörler, Foça otel anahtarları gibi akıllı telefonlar ve ücretsiz gazeteler sunmaktadır.
Ama bu teknolojiye zaten uygulandığı gibi gelecekte başka ne bekleyebiliriz?

Yeni başlayanlar için Foça otel, 2018’de “Bağlı Oda” oluşturmayı planlamaktadır. Bu, konukların oda özelliklerini aydınlatma, eğlence ve sıcaklık ile kontrol etmelerini sağlar. Gemi endüstrisi bu alana öncülük etmekte ve sonunda mekanda, hostelde ve hatta B & B’de kullanılabilecek çeşitli fikirler geliştirmektedir.

21. yüzyıl teknolojisini yeni bir seviyeye taşıyan Foça otel, misafirlerinin yelken ve yelken tarihiyle bir “madalyon” inşa ediyor. Ve bu iş? Yolcuların kapıların kilidini açmasına ve malları ödemesine yardımcı olur ve ekip, Foça otel misafirlerinin yaklaştıkça kim olduklarını bilmeleri için onları uyarır. Diyet kısıtlamaları ve yemek rezervasyonları gibi misafir tercihlerini korur. Coğrafi konum sistemi sayesinde yolcu, mürettebatını içecek ya da atıştırmalık gibi istekleri yerine getirmek için kolayca bulabilir (bu hizmetler akıllı telefonlardan, tabletlerden veya interaktif ekranlardan istenebilir).

Aynı şekilde, Foça otellerinde ile yüz tanıma teknolojisi ile deneyimler geliştirmeye odaklanmaktadır. Bu uygulama yolcular check-in sırasında uzun diziler yerine yüz tanıma kullanarak kontrol etmenizi sağlar. Gemiye girdiğinizde, gezi için rezervasyon yapabilir, içecek siparişi verebilir, akşam yemeği rezervasyonları yapabilir, oda kapılarını açabilir ve çantadaki etiketleriyle çantaları takip edebilirsiniz.

Birçok Foça otel işletmecisinin yüz tanıma teknolojisini geliştirmekten vazgeçmesi veya konuk odalarına çevre dostu eko-sistemler sunması pek olası değildir. Ancak Foça otelin çok sezgisel Mülkiyet Yönetim Sistemi (PMS) ile, mülklerini daha kolay yönetebilmeleri ve misafirlerinin deneyimlerini geliştirmeleri mümkün. Emlak yöneticilerine 14 gün boyunca ücretsiz deneme sunulmaktadır.

Bu arada, Foça otelin geleceği misafirlerin ihtiyaçlarına daha teknik ve duygusal olarak bağlı olduğunda izlemek ilginç. Her ne ise, bunun iyi bir şey olabileceğinden emin olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here