Foça Otel Markanızı Sosyal Medya ile Nasıl Kullanabilirsiniz? 2018

0
300
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Markanızı Sosyal Medya ile Nasıl Kullanabilirsiniz?

Foça Otel Markalama, işletmenizin başarısının anahtarıdır. Bunu yapmanın bir yolu, potansiyel müşterilerinizin görmesini istediğiniz görüntüyü canlandırmak için sosyal medyayı kullanmaktır.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Foça Otel Kendi web sitenize sahip olmanın otorite için önemli olduğu doğrudur, ancak sosyal medya platformları artık kişisel markanızı tutarlı bir şekilde oluşturmanın en iyi yoludur. Bu, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlarken ne tür bir sese sahip olduğunuza dair referansınız olacaktır.

Bunu deneyin: Google’a gizli modda gidin ve marka adınızı arayın. Foça Otelde İlk beş sonuçlarınızın sosyal medya veya pazarlama ekibiniz tarafından düzenli olarak güncellenen 2 ila 3 sosyal medya hesabına sahip olması muhtemeldir. Bunlar, uğraşmanız gereken dijital varlıklardır.

Aşağıda, sosyal medya katılımıyla iş markanıza nasıl başlayacağınız hakkında bazı ipuçları bulabilirsiniz.

Foça Otel Hedef bloğu tanımla
Foça Otel Dijital pazarlamanın güzelliği, içeriğimizle ulaşmak istediğimiz belirli kitleleri kolayca hedefleyebileceğimizdir. Foça Otel Sosyal medya kanallarınızı göndermeniz, sizi internette aradığınız kişilerin yanı sıra bağlantılarınızı da hedefleyeceğinizden, siz ve izleyicileriniz arasında bir bağlantı kurmak istiyorsunuz.

Foça Oteldeki İçeriğinizi tüketecek kitlelerin veya arketiplerin oluşturulması, başlamak için harika bir yoldur. Yayınlarınızla etkileşimde bulunan kişilerin demografik özelliklerini belirtin. Şu anda bağlı olmadığınız yeni bir kişi kurabilir ve tercihlerinizi o kişiyle eşleşen kişileri bulmasını isteyebilirsiniz.

Foça Otelde Görev beyanınızı yazınız.
Foça Otel “Foça ile Düşün”, sosyal medya aracılığıyla bir sadakat çerçevesine sahip olmanın, bir markanın başarısının ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayarak, bu konum ifadesinin onu rakiplerinden ayıracağını vurguladı.

Foça Oteldeki Markanızın misyonunun cevaplaması gereken iki soru:

Foça Otel Hedef kitleye hangi değeri sunuyorsunuz? ve
Bundan nasıl faydalanacaklar?
İzlediğiniz markanın hangi tarafını daraltmanın bir yolu kelime haritalamadır. Sadece bir kalem ve kağıt alın veya WordClouds veya VisuWords gibi çevrimiçi araçları kullanın. Markanızın ilişkili olduğu tüm şeyleri yazın. Bu, işinizin hangi yönlerini potansiyel müşterilere vurgulamak istediğinizi belirlemenize yardımcı olacak görsel bir ipucu verecektir.

Kitlerinizi birbirine bağlayan sosyal medya platformlarını bulun
Foça Otel Marka adınızı popüler sosyal medya hesaplarına park etmek, üstte hangi platformu kullanacağınızı kontrol etmenizi sağlar. Alanınızı yerleştirmeniz gereken sosyal medya platformlarını görmek için KnowMe.com’u kullanabilirsiniz.

Bundan sonra, hangi hesapların en yüksek etkileşime sahip olduğunu görün. Facebook, CNN Money’e göre zaten 1,94 milyardan fazla kullanıcıya sahip olduğu için marka bilinirliği için iyidir. LinkedIn, diğer işletmelere hizmet satmak isteyen markalar için mükemmeldir. Instagram ve Pinterest, çarpıcı görüntüler ile moda ve perakende yapabileceğiniz platformlardır.

Foça Oteldeki Gönderiminizle tutarlılık yaratmak için bir içerik stili kılavuzu ayarlayın
Dördüncü ipucu temel aksiyon adımıdır.

Foça Otel Markanızın sesini ayarlamak, sizi aynı hedef pazardan farklı markalar haline getirecektir. Markanızın tonu iki faktörden oluşur: estetik ve mesajlaşma.

Estetik, logo ve sosyal medya hesaplarınızda kullandığınız renk paletini içerecektir. Fotoğraflarınızı düzenlerken kullanabileceğiniz filtreler dahil olmak üzere, logo, renk şemaları ve hatta markalama yönergelerinizi oluşturmak için bir grafik sanatçı edinin.

Foça Otelde Mesajlaşma, dinleyicinize ne bildiğini nasıl söyleyeceğinizi belirleyecektir. Foça Otelde Hangi operatif kelimelerin kullanılacağını ve hesaplarınızda nelerin yayınlanmayacağını belirlemek için bir stil rehberi ve sosyal medya içerik stratejisi tasarlayın.

Foça Otel Sosyal medya markalaşma fikirlerini alabilmeniz için bu 4 ipucunu iş imparatorlukları altında olan bireylerle birlikte görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here