Foça Otel Konukların geri bildirimlerini keşfedin 2018

0
378
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Konukların geri bildirimlerini keşfedin

Foça Otel Tekliflerinizi ve itibarınızı geliştirmek söz konusu olduğunda, doğrudan müşteri geri bildirimi diye bir şey yoktur. Ancak, birinden geri bildirim istemek için ideal değildir. Hiç bir anket doldururken bir anket doldurmak için yoğun bir soru sormaya hiç ettik mi?
Tüketicilerin tahmini% 77’si e-posta kampanyaları yoluyla pazarlama mesajları almayı tercih ediyor. Bu nedenle, konaklama sonrası e-posta pazarlamacılığıyla, oteliniz için değerli geri bildirim alma şansınız olur.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Foça Oteldeki Müşterilere teslim ettikten sonra e-posta göndermek, size deneyimleri hakkında ne düşündüklerini keşfetmenize yardımcı olmaktan daha fazlasını sunar. Bu e-postalar sizinle aynı zamanda kaldığınız için size teşekkür etme ve onların sadakat programlarına abone olmalarını isteme fırsatıdır.
Misafir-otel ilişkilerinizi varış öncesi e-postanızla iyileştirme şansı. Konuklar e-posta listenize abone olduğunda, özel teklifler ve özel teklifler ile gelecekte onlara ulaşabilirsiniz.

Konaklamanızdan memnunsanız, bu e-postayı sosyal medya kanallarınızı hatırlatmak ve deneyimlerini çevrimiçi olarak paylaşmaları için teşvik etmek için kullanabilirsiniz.
Öte yandan, kötü bir kalışları vardı, onlara bir e-posta göndermek, ilişkiyi onarmak ve bir geri-ileri teşvik sunmak için kapıyı açıyorlardı. Her iki değişim biçimi de yeniden işleyişe ve yönlendirmeye yol açabilecek sadık misafirler yaratır.

Foça Otelde Bilmen gereken başka ne var?
E-posta pazarlaması sıkıcı olmak zorunda değildir. Gönderdiğiniz her bir e-posta, markanızın bir yansıması ve misafirlerinizle iletişim halinde olmanın bir yoludur – gelir kaynağınız. Yaratıcı olun, eğlenin ve farklı yaklaşımları deneyin.
Çünkü bu e-posta pazarlaması ile ilgili en önemli şey, düşük maliyetli, basit ve etkili olduğu kadar uyarlanabilir, özelleştirilebilir ve optimize edilebilir olmasıdır. Foça Oteliniz için çalışmanın yeni yollarını bulabilir ve değişen pijamalara ayak uydurabilirsiniz.

Foça Otelde E-pazarlama pazarlama rulosunu kullanmaya hazırsanız, bu sitedeki bir sonraki makalemize bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here