Foça Otel Konaklama Fırsatları Nasıldır ? 2017

0
652
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Foça Otel Fırsatları Nelerdir ?

 

            Foça Otelleri ve İzmir’in en güzel dinlence beldelerinden olan Foça’ya senenin birçok zamanında ziyaret etmek mümkündür. Yaz aylarında denizin, güneşin ve enfes tabiat güzelliği olduğu şeklinde bahar ve kış aylarında da Foça bir başka güzel olur. Foça’nın içinde yer almış olduğu için her yeri kolay bir halde yürüyerek ya da bisikletle otomobil kullanmadan stressiz bir halde keşfetme olanağı bulunmaktadır. Aynı zamanda denize yakınlığı ile büyük bir avantaja haizdir. İş hayatındaki tüm sorunları unutarak stresten uzak günleri güvence eden İzmir Foça otel seçenekleri içinde her ayrıntıyı düşünen ihtiyaç duyulan konforu elde eden seçenekler vardır.

İzmir Foça Otel Fırsatlarında Odalar Nasıldır?

Adeta hepimiz kendini evindeki şeklinde rahat hisseden misafirler ziyaretlerini her sürem tekrarlamaktadır. Güler yüzlü ve nazik olan işinde uzman personel ekibi hizmet vermektedir. Disiplinli çalışan çalışanları ile misafirlerine her mevzuda destek olan çözüm odaklı olmaktadır. Uzun yılların tecrübesi ile hizmet veren  izmir Foça otel fırsatları içinde ikinci eviniz şeklinde olan hijyen  kurallarına uyarak satın alan memnuniyetini ön planda tutan otel alternatifi vardır.  Geniş ve ferah odaları ile istenilen sayıda kişiyi ağırlama kapasitesine haizdir. Odalarında klimadan kablosuz internete misafirlerine ev rahatlığında bir yaşam alanı sunan otelde rahatlık ön plandadır. Standart ve standart üstü özelliklerde değişik kategorilerde odalara haiz olan otelde havuz manzaralı odalar vardır. Bunun yanında vintage seçimi benimseyenler için dekorasyonunda retro stili ön planda tutan zamanı yaşatan odaları bulunmaktadır.

İzmir Foça Otel  Seçeneklerinde Yeme İçme Nasıldır?

Dört mevsim hizmet veren otelin mutfağı ise ev yemeklerinin en leziz örneklerini sunmaktadır. Prensip olarak devamlı daha mükemmelini hedefleyen otel içinde tamamen organik, ev yapımı, köy ürünleri ile yapılmış taze yiyecekler satışa sunulmaktadır. Foça’dan yanında bölgesel lezzetlerle dönmek isteyen yada sevdiklerine armağan almak isteyenler için her zevke uygun ürünler mevcuttur. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen İzmir Foça otel şeklinde olmayan ev tarzındaki yapısı ve zamanı dokusu ile görenleri kendine fanatik bırakmaktan konaklama bölgeleri ilgi çekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here