FOÇA OTEL İNSANLARI 2018

0
317
Foça Otelleri
Foça Otelleri

FOÇA OTEL İNSANLARI

Foça Oteldeki Misafirlerimizin kaldıkları süre boyunca ve kaldıkları süre boyunca nasıl etkileşimde bulunduklarına bir göz atalım. AirBnB, servis seviyesi Foça otellere göre öldürür.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Foça Otelde Etkili bir sohbet mekanizması var. Aslında e-posta gibi, ama daha kişisel hissettirmek için bir sohbet gibi görünüyor. Foça Oteldeki Konuklar tesislere, mekanlara vb. Erişebileceklerdir.
Sahip olduğunuz herhangi bir soru için ev sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ev sahibi önerilerde bulunabilir ve kişiselleştirilmiş eklenti hizmeti sunabilir.

Beni üzen şey, Foça otel endüstrisinde tembel olduğumuz. Web sitemiz bir bekçi. Telefonu değiştiren bir engel. Bizimle kalmak isteyebilecek gezginlerle, hatta bazı sorular sorarak konuşmamızı sağlar.

Unutmayın, çoğu Foça otel sahibi potansiyel konuklarla konuşmak istememektedir. Bir web sitemiz var, tüm bilgiler burada. Lütfen kendinize bir göz atın ve web sitemizde online rezervasyon yaparsanız size indirim yapacağız.

AirBnb’ın yeni teknolojiyi en iyi nasıl kullanacağına dair tekneyi akıllıca kaçırdığını ve rezervasyon sürecini daha kişisel bir dokunuşla akıllıca oynadığını belirtti.

Bu nedenle, Foça Otelde konaklama öncesi ve sonrası hizmetler sağlamak için, tüm bu kaynakları otelimizde kullanalım ve AirBnB ana bilgisayarlarında ne kadar iyi olduğumuzu bize gösterelim.

Evet, Foça otelciler soru ve endişelerini iletmeli, cevap vermeli ve hızlı bir şekilde yanıt vermeli ya da ayarlamalı, nihayetinde güven inşa etmeli, müşterileri tekrarlamalı … ve daha fazla (doğrudan) otel rezervasyonu yapmalıdır!

FOÇA OTEL MÜDÜRÜ FOÇA OTELLERİNDE BU GİRİŞ NASIL BAŞLATABİLİRSİNİZ?
Potansiyel müşteriler web sitenizi kullanırken, soruları cevaplamak için canlı sohbet edin. Onların arkasında gerçek bir insan olduğunu görecekler ve onlarla tanışmak için sabırsızlanıyorlar.Foça Otelinizde kalırken beklediğiniz şeylerin bir önizlemesi. Yanması gereken bir an.
Gelmeden önce, bazı yerel aktiviteler ya da bir insan ev sahibi tarafından barındırılacakları sürece sadece bazı özel ihtiyaçlar için onlara sormak için konuklarla irtibata geçebilirsiniz. Otomatik bir e-posta kampanyası kullanın ve yalnızca önem verdiğiniz kişilerle etkileşimde bulunmalısınız!
Zorlamak için kalmadan önce misafirlere sesli arama yapın. Bu çok kişisel olarak karşı karşıyadır ve ek bir hizmet olarak algılanmaktadır. Belli kriterlere göre ne teklif edeceğinizi tanımlayabilirsiniz.
Bu nedenle, sürücünün yarıçapı içinde kalıyorlarsa, park ettiklerini ve bölgenin sınırlı olduğunu ve konukların dikkatli olduklarından emin olun. Düşünebileceğiniz milyonlarca şey var.

FOÇA OTELDE EŞSİZ VE TASARIM PERSPEKTİFİ
Odalarını kendi platformlarında tanıtmak için AirBnB’yi artık halka açık olarak görüyoruz. Buradaki fikir, bazı otellerin dairelere kıyasla katma değer sunabileceğidir.
Temel olarak, sadece iki özelliği tercih ederler: ortak alanlara sahip, açık alanların benzersizliğini ve misafirler arasındaki sosyalleşmeyi motive eden serin açık alanlar.

FOÇA OTEL MÜDÜRÜ FOÇA OTELLERİNDE BU GİRİŞİ NASIL BAŞLATABİLİRSİNİZ?
Benzersiz tasarım konsepti ile ortak alanlar oluşturun. Ayrıca, bölge halkının erişilebilir ve misafirperver olduğundan emin olun, böylece misafirleriniz toplulukla etkileşim kurabilir.
İşbirlikçi çalışma alanları, gezginler ve turistlerle entegrasyon kadar popülerdir.

FOÇA OTEL FAALİYET VE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM
AirBnB hakkında konuştuğumuzda, her zaman bara atlayan tartışmalı bir konudur. Turizmin kentlerin bazı kesimlerinde tıkanmaya neden olduğu ve bu durum sakinlerin yaşam kalitesidir. AirBnB, şehir merkezi dışındaki şehirlere misafir taşıdıklarını söylüyor çünkü şehir çevresinde daireler var.

Son olarak, AirBnB, tüm paydaşların konuklarını, ev sahiplerini ve şehirlerini sürdürülebilir turizm faydaları hakkında nasıl konuştuklarını ve işlerini bu zihniyeti dikkate alarak geliştirdiklerini anlattı.
Ve bu nedenle, evlerinin sürdürülebilir olmasını ve yeşil uygulamaların uygulanmasını istiyorlar. Harika, ama … ne yapabiliriz?

FOÇA OTEL MÜDÜRÜ FOÇA OTELLERİNDE BU GİRİŞ NASIL BAŞLATABİLİRSİNİZ?
Foça Otelinizi yeni ve modaya uygun bir semtte kurun. Bir öncü olun ve kendinizi şehrin ruh halinin tadını çıkarabileceğiniz ve yerliler gibi yaşamak isteyen gezginlerle birkaç günü öldüreceğiniz bir yer olarak konumlandırın.
Su tasarrufu ve yenilenebilir enerji kullanımı için yeşil enerji sistemi kurmak.
Foça Otel tesislerinde ve odalarda yeşil ve geri dönüşümlü, organik, adil ticaret ürünlerini kullanın.
Odanızdaki salon, restoran, nevresim ve havlular için yerel restoranlar seçin ve tanıtın ve benzersiz bir konaklama konsepti geliştirmek için yerel tasarımcıları işe alın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here