Foça Otel ile Röportaj: Seyahat ederken Para Kazanmak

0
351
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel ile Röportaj: Seyahat ederken Para Kazanmak

Foça Otelde Başarılı göçebe takımlar ve seyahat girişimcileri ile röportajlar sunan “Foça Otelde Seyahat ederken Para Kazanmak” başlıklı 24. basıma hoş geldiniz.

2016’nın en son baskısı için, aynı soruları göçmen görüşme serilerinden cevapladım!. Bu Seyahat Blogunun yaratıcısıyım.

Ben Foça Otelde bir blogcu, sosyal medya oynatıcı ve online girişimci. Benim işim, genç, hevesli girişimcilerin ve olmak isteyenlerin hedef kitlesine hitap eden eşsiz ve anlayışlı içerikler yaratmak.

Foça Otelde Bir Seyahat Blogcusu Olarak İlk 1.000 $ ‘nı Nasıl Yapabilirsiniz?

Foça Otelde Ne zaman seyahat ederken para kazanıyorsun?

Foça Otelde Süresiz seyahat edebilirim çünkü hareket halindeyim. Dünyanın dört bir yanındaki 19 ülkeye seyahat ettim ve seyahat ettiğimde bir dijital pazarlama lideri takımı kurdum. Bugün e-dizinleri yazıp satıyorum. Hareket halindeki şirketler için serbestim.
Geçen yıl seyahat blogcuları, başarılı göçebe takımlar ve toplam 24 girişimci tasarlandı. Instagram’da sponsorluğum var. Ayrıca, çevrimiçi dergilerin küçük bir koleksiyonu için de yazıyorum.

Foça Otelde Seyahat ederken nasıl para kazanılır
Foça Oteldeki Bu Seyahat Blogundan önce ne yapıyordun?

A-Seviyeleri veya bir üniversite derecesi olmadan okulu bıraktım ve sadece 17 yaşındayken Londra’da bir Pazarlama Ajansında çalışmaya başladım. Çok çalıştım, hafta sonları ücretsiz bir portföy oluşturdum ve 20 yaşımdayken Portekiz kıyılarından kendi göçebe dijital pazarlama ekibimi kurup büyüttüm.

Okul benim için değildi. Öğrenmeyi sevmediğimi, yeterince öğrenmediğimi ve geldiğim niteliklerin beni, benim gibi milyonlarca insandan ayırt etmeyeceğini biliyordum. Her neyse, kendi patronunuz olmak istediğinizde resmi niteliklere mi ihtiyacınız var?

Foça Oteldeki bloğunuz için Mahalleden bağımsız olmanın nedenleri neler?

Nisan 2014’te, masa başı işimi belirsiz bir süre için 9’dan 5’e bıraktım.

Uzaktan çalışan çok sayıda göçmen olduğu gibi, bir zamanlar şirket dünyasının “iyi kariyer gelişimi ve gelişim fırsatları” vaadini vaat ettim. Gelecek 40 yılını başkasının işine yatırmaya itiraz etmedi.

Boş zamanlarımda seyahat etmek, boş zamanlarında ve gazetecilik projelerinde çalışmak ve seyahat blogumdan nasıl para kazanacağımı öğrenmek istedim. Birkaç yıl sonra, yaşam tarzımı yeniden tasarlayabilir ve bırakabilirim!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here