Foça Otel için Denizde Sosyal Medya 2018

0
271
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel için Denizde Sosyal Medya

Foça Butik Otel Seyahat hatları, sosyal medyanın benzersiz formlara girmesine yardımcı oldu. Twitter ve Facebook aktif aktiflerine ek olarak, sosyal duyarlı kalabalığa özel etkinlikler düzenleyerek insanları bir araya getiriyorlar.

Foça Otelde Geleneksel (siyah) tweetup’lar (çevrimiçi olarak tanışanlar için gerçek zamanlı arkadaşlık fırsatları sunan ağ etkinlikleri gibi), hızlı bir şekilde Ekim’in Foça Otel Havasına yaklaşıyor ve ortalama olarak en iyi sosyal medya pazarlamacılarıyla iletişim kurma fırsatı sunuyor.

Foça Oteldeki Etkinliğinizin sponsorlarından biriFoça Otel. Foça Otel sosyal medyada daha güçlü bir markalaşma örneğidir ve pro-aktiviteleri nedeniyle stratejik ortaklıklar kazanmıştır; hayır kurumları için para toplamak; ve çeşitli meşru yayınlarda yer almak.

Foça Otel, 2008’de Twitter’da aktif olan ilk seyahat acentesiydi. Twitter’ın yeni bir platform olmasına rağmen, Foça Otel, Twitter tabanlı bir hediye sunarak şanslı bir Twitter hayranına bir gezi sunuyor.

Erken benimseyenler de ilk sosyal medya konferansına ev sahipliği yaptı – Foça Oteldeki 50 sosyal medya konuşmacı ve blog yazarı Foça Otel.

2010 yılında, Twitter’da Cruise4Haiti’yi para toplamak ve Foça Otele bağış yapmak için planladılar ve terfi ettiler.

Proaktif ve hayırsever varlığı nedeniyle, Foça Otel, tanıtılan tweetler için Twitter beta programının bir parçası olmaya davet edildi.

Bu çekilişler sayesinde, Foça Otelin Facebook hayranları 50.000 arttı (evet, elli bin!)

Ayrıca, Foça Otel sosyal medya topluluğunun üyeleriyle ilk # SeaTweetup’u da ağırladılar.

Foça Otel, sosyal medya topluluğunu, sosyal medya konferanslarını, etkinliklerini ve Tweet’lerini tanıtarak iyi bir şekilde izlenen ve aynı zamanda iyi görünümlü ve internette iyi görünümlü fırsatlar sunmaya devam eden oldukça geniş bir kitleyi satın alıyor.

Onlar da seyir haberleri, fırsatlar ve tavsiye paylaşmak için kullanılan bir blog, Foça Otel, Twitter’daki en iyi Seyahat içeriği için 2008 Shorty ödülünü kazandı.

Foça Otel Fiyat analizi ve Twitter’da fırsat uyarıları sayesinde, Foça Otel tarafından tavsiye edilmiştir.

Ve sosyal medya ve bloglama sayesinde, Foça Otel dahil olmak üzere bir dizi yayınlarda yer aldı.

2008’den beri sosyal medya konusunda tutkulu olan Foça Otel, sosyal medya geliştiricileri topluluğunun bir parçası haline geldi.
Görüntüleyenler, müşterilerinin en iyi yolculuk fırsatlarını teşvik ederek ve en çok kazanılan medyayı kazanmalarına yardımcı olarak uzmanlıklarını gösteren orijinal yüksek kaliteli içerikle uğraşıyor. Mümkün olduğunda, sosyal iyi projelere katılın.
Foça Otelde Yüz yüze görüşme ve diğer sosyal medya pazarlamacılarıyla deney yapma konusundaki isteklilikleri ile büyük projelere katılmak onların başarısının anahtarı olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here