Foça Otel Ağırlama Endüstrisinde Sosyal Medya Kariyerlerinin Oluşturulması 2018

0
312
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Ağırlama Endüstrisinde Sosyal Medya Kariyerlerinin Oluşturulması

Foça Butik Otel Sosyal medya bağımlısı belki de toplumun en yanlış anlaşılan üyelerinden biridir. Patronunuz işyerindeki Facebook’u kullanmanız için sizi yasakladı, arkadaşlarınız sizi bir fanteziden mahrum etmekle suçladı ve anneniz her seferinde “zamanınızı o dizüstü bilgisayarda harcamayın” dediyseniz, sizindir.

Gerçek şu ki, sosyal beceriler yüksek talep görüyor ve öğrenmeye motive olan insanlar için müthiş pozisyonlar var. Bu yüzden eleştirmenlerinizi susturun ve sözde “zaman kaybı” nı hayal gücünüzün bir işine dönüştürün ve misafirperverlik endüstrisindeki sosyal medya kariyerlerini takip edin.

Evet, bu mutlu insan aslında iş başında.
Sosyal medya, çeşitli kapasitelerde çalışan pazarlama fikirli bireyler ile gelişmektedir. Gönderme isteğiniz, yakındaki bir otelden, restorandan veya turist destinasyonundan yararlanabileceğiniz yollardan sadece birkaçı.

Sosyal Medya Kampanyalarına “Sosyal” yaz
Gab’in hediyesi ve sorunları çözmek için bir şövalye ile doğal bir doğuştan mısınız? Neden bu son derece yetenekli yetenekleri bir kariyere dönüştürmüyorsun?

Birçok otel mevcut sosyal medya konsiyerj hizmetlerini geniş bir sosyal medya yelpazesini kapsayacak şekilde genişletmektedir. Gelecek misafirler otel ve tesisleri, yakındaki turistik yerler ve check-out saatleri hakkında sorular sorabilir. Tesislerine çarpmadan önce özel istek bile gönderebilirler.

“Foça Otelcilik ve Sosyal Medya’nın Geleceği”, Cornell’in Otelcilik Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Bill Carroll, bu stratejilerin bir konsiyerjde günlük olarak yaptıkları işlerin bir uzantısı olduğunu ve hizmetin iyileştirildiğini söylüyor. ”

Ziyaret eden topluluğu denetlemek için mükemmel bir kişi olabilirsiniz. Bazı otel ödülleri, çoğu özel etkinlik için kısa süreli olanlar oluşturan program üyeleri veya diğer grupların çevrimiçi topluluklarını sürdürmektedir. Bu konuk toplulukları yalnızca birbirlerinin birbirleriyle iletişimini sağlayamaz, aynı zamanda bir müşteri temsilcisiyle birebir görüşme yapabilirler – müşteri hizmetindeki çıtayı yükseltmek.

Onların “Gözler” ve “Kulaklar” ol
Hiç kimse değerli bir müşteriyi kaybetmek istemez ve sosyal medya platformlarında sahip olduğunuz her şey sayesinde, insanların bir marka hakkında söylediklerini takip etmek için mükemmel bir insansınız. Örneğin, Twitter’da bir müşteri şikayeti ile karşılaşırsanız, bir şirketin sosyal medya uzmanı bu sorunu çözmek için mükemmel bir konumdadır ve müşterinin olumsuz deneyimini olumlu bir duruma dönüştürmek için çalışır.

Hayranları ve İzleyicileri Bul
Sosyal medya hesaplarınızda büyük bir kitle biriktirdiyseniz, konaklama sektöründe bir şirket için neler yapabileceğinizi hayal edin! Genç tüketicileri hedeflemek söz konusu olduğunda, otellerin ve restoranların doğru imajı oluşturması önemlidir.

“Sosyal Medyayı Kullananlar İçin Sosyal Medya” na göre, “Cuma günü” veya “Pazartesi” gibi Twitter geleneklerinde yer almak, konuklarınızı tamamen boğduğunuzu göstermek için iyi bir yol. Twitter etkinliği. “Ayrıca en yeni ve en yeni platformlarda aktif olmak önemlidir – kesinlikle sizsiniz çünkü arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızın anneleri bunu kanıtlayacaktır.

“Like”, “Increments” ve “Needles” i yeniden birleştirip geri getirerek yalnızca markanın oluşturulmasında yardımcı olmayacak, aynı zamanda potansiyel müşteriler için başka bir değerli link de yaratabilirsiniz. Ve hiçbir şey “seni seviyorum” diyor bir şirkete hayranları ve takipçileri bir lejyon daha iyidir.

Resimlerinizi Yazın ve Sözlerini Yazın
Görsellerde virtüöz var mı? Bir oteli, tesisi veya tema parkını pazarlamanın önemli bir kısmı, cennet görüntüleri ve muhteşem fotoğraflar aracılığıyla temyizlerin görüntülenmesidir. İster popüler iğneler ya da fotoğraf meraklıları oluştururken profesyonel olun, büyüleyici bir resim yayınlayarak bir markanın popülaritesini artırmak için harika bir insan olabilirsiniz.

“Bir Kariyer İçine Dönüşen Sosyal Medya” evde bir paparazzi gibi olabilir. Kendinizi “otelin güzel özelliklerinin, parti kutlamalarının ve beş yıldızlı bir yemeğin tadını çıkarabileceğiniz mutlu dinleyicilerin fotoğraflarını çekerken” hayal edebilirsiniz. Mükemmel bir eşleşme olmalı.

Akıllı bir zekaya ve canlı bir sözlüğe sahipseniz, değerli bir sosyal medya yazarı ve blog yazarı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. “3 Ustalaşmış Sosyal Medya İnsanları için Kariyer Seçenekleri” bize “çevrimiçi olarak okuduğunuz kelimeler bir yerden gelir” ve “bir yerlerde” genellikle metin yazıyor.

Sosyal medya için içerik üreten metin yazarları, Facebook gönderilerini, Tweet’leri, reklamları, basın bültenlerini veya blog gönderilerini yazabilir. “Yazmayı ve sosyalleşmeyi seviyorsanız, bu kariyer evliliğinizi mükemmel bir şekilde kanıtlayabilir.

Öyleyse dizüstü bilgisayarı düşür ve o boşuna ve eleştirmenlere karşı hiçbir şey ödemeyin.

Kaynak :  https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here