Foça Butik Otel ve Foça Otel Ödülleri 2018

0
704
İzmir Foça Butik Otelleri
İzmir Foça Butik Otelleri

Foça Butik Otel ve Foça Otelleri – Butik Otel Konuk Deneyimi Ödülleri Başladı

Foça Otelleri İzmir Foça’ da ki butik ve Foça Otelleri tarzları Zirvesi 2017’de ertelenmiş bir törenle ödüle layık görülen, Yüksek Öğrenim için Glion Enstitüsü ile buluşan Foça Oteleri, konuk odaklı geri besleme ve itibar yönetimi uzmanı ve dünyaca ünlü konukseverlik yönetimi bir araya geldi.

Foça Otelleri, konuk deneyimlerinin en iyisini sunan Foça butik otel, yaşam tarzı ve melez Foça otelleri ödüllendirecek. Kazananlar, hakimler, Foça otel misafirleri, devre dışı bırakma siteleri ve rezervasyon motorlarından toplu olarak doğrulanmış konuk geri bildirim kombinasyonu ile küresel olarak değerlendirilecek ve misafirlerin geri bildirimleri doğrudan anketlerle kararlaştırılacaktır. Ödüller benzersiz olacaktır. Verilen konuk deneyiminin gerçek bir resmini vermek için her otelin toplam puanı yüzde 50 ağırlığa sahip olacak.

Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri için Ödüller, herhangi bir İngiltere veya uluslararası butik, yaşam tarzı veya hibrit otel için açıktır. Giriş yapmak için doğrulanmış konuk oylarını sağlamak için bir konuk geribildirimi ve çevrimiçi itibar yönetimi çözümü kullanmaları gerekiyor. Şu anda bir çözüm bulamazlarsa, GuestRevu, kayıt yapmak isteyen bir  Foça otel için 300 kilo iki aylık ücretsiz deneme sürümü sunuyor ve girin.

Ödül dönemi 25 Ocak – 28 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşir. Her bir Foça otel verileri daha sonra 1 Mart’tan başlayarak iki aylık bir süre için toplanacaktır. İki ayın sonunda, her katılımcının konuk yorumları ve doğrudan geri bildirimi, İzmir öğrencileri ve ünlü İzmir Enstitüsündeki öğretim üyeleri tarafından bağımsız olarak derecelendirilecek, sıralanacak ve sıralanacaktır. İngiltere’deki Yüksek Öğretim.

İzmir Butik Otelleri Piers Brown, İzmir Otel Konaklamaları ile Foça Otel Fırsatlarını başlatmaktan çok memnunuz ve genel konuk deneyimini yansıtan online incelemeler, otelciler için her zamankinden daha önemli. “İnsan” seyahat kararlarında çok etkili, İzmir Foça Otelleri bunu ödüllendirecek ve kabul edecektir. konuklarına unutulmaz konukseverlik deneyimleri sunmak için ek bir yol vererek konuk memnuniyeti için en iyi otel. Kazananlar sonunda gerçekten önemli kişiler tarafından seçilecek – konuklar kendileri. ”

Booking Foça Otelleri

Booking Foça Otelleri kurucularından ve satış ve pazarlama müdürlerinden Francine Heywood şunları söyledi: “Misafir incelemeleri, anketler yoluyla ve çevrimiçi inceleme siteleri vasıtasıyla, otel için mevcut en güçlü pazarlama araçlarından biri aracılığıyla, dolaylı olarak izlenerek buna tepki gösterilerek gerçekleştirildi. , İzmir Foça’ da Foça ve İzmir ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız, bu nedenle Foça butik ve Foça yaşam tarzı sektöründe en iyi Foça otellerini kabul edip yaptıkları harika işi kutlarken misafirlerine inanılmaz hizmet sunmaktayız “dedi.

“Diğer endüstri ödüllerinin aksine, kazananların online incelemelerden ayrılıp doğrudan geribildirim gönderen yüz binlerce konuk ve son kullanıcı tarafından değerlendirileceği ve böylece akranlarını seyahat rezervasyon kararlarında etkilediği değerlendirildi. Onay platformları, her türlü Bu nedenle, yaşam tarzı sektörlerinde otellerin eşsiz tabiat ve tecrübeleri üzerinde herhangi bir etki yaratmayacak ve bu ödülleri burada değiştirmek için doğrudan konuk geribildirim puanlarını ekleyerek. ödüllerin “en iyi otel” için “misafirlerin gerçek bir yansıması olacağını” belirtti.

Heywood, “İzmir’ de ki hane halklarının yüzde 60’ından fazlasının otomatik konuk geri bildirimini veya çevrim içi itibar yönetim yazılımını kullanmadığını tahmin ediyor. “Ödüller, böyle bir şey yapmak istemeyenler için henüz çok güçlü pazarlama araçlarına erişmek ve onlardan ilk Booking Foça ödüllerinden birini kazanma şansı verenler için mükemmel bir fırsat.”

Booking Foça

“Booking Foça, 1962’de kuruluşundan bu yana sektörü çok önemli bir konuyla ve çevrimiçi itibar konusunda bir üne kavuştururken öğrencilerimize böyle bir inisiyatif vermiş olmaktan dolayı mutluluk duymaktadır. Booking Foça her zaman programlarını sürekli değişen bir endüstriye uyarlamaya kararlıdır; genç yetenekli profesyonellerin, onları yeni nesil yeteneklerle ilgili yeni araçlar konusunda eğiterek dünyanın önde gelen otellerinde yer alarak ödüllendirdikleri bu ödül, Booking Foça öğrencilerinin kendi müşteri uzmanlık düzeylerini sergilemeleri ve önde gelen endüstri liderlerini ve ortaklarımızı eşsiz kurum. ”

Daha fazla bilgi ve ödüller almak için Diğer Foça Otelleri yazılarımızıda okuyun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here