Facebook Haber Akışı Değişiklikleri Foça Otellerini Nasıl Etkiliyor? 2018

0
330
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Facebook Haber Akışı Değişiklikleri Foça Otellerini Nasıl Etkiliyor?

Foça Otelleri Facebook ile tutarlı bir şey var; sürekli değişiyor. Yakın zamanda, en ilginç ve alakalı yayıncıların yayınlarını ve bağlantılarını bulmalarına yardımcı olmak ve genellikle spam olan ve görünmek istemeyen hikayeleri ayıklamak için Haber Kaynağı’nda bazı iyileştirmeler yaptıklarını duyurdular.

Bu Facebook tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu Foça otel için harika bir haber. Foça Otelleri, Facebook Hayran Sayfası bültenlerinde müşteri deneyimine değer katan hikayelere odaklanarak içerik paylaşmalıdır.

“Tıklama”, bir yayıncının görüntüleyenleri daha fazla görmeye teşvik eden bir başlık içeren bir bağlantı yayınladığı ve onlara ne görmesi gerektiği konusunda fazla bilgi vermediği bir zamandır.

Başlıklar’ı tıklayın

Facebook’a daha fazla bilgi vermesini istemek yerine, kullanıcılar daha fazla bilgi ile müşterilerden veya misafirlerden daha fazla bilgi almak için daha fazla seçenek istiyor: büyük bir resim, başlık, web sitesi ve sayfadan alıntı.

Daha fazla erişim alan bağlantı iletileri
Foça Otel ‘lerinde bağlantı mesajları (gönderilmeden gönderilen önizleme ile) durum güncellemeleri veya bağlantı içeren fotoğraf gönderileri üzerinden daha fazla öncelik kazanır! Fotoğraflar, haber akışında en iyi sonuçları aldıkça, Facebook’taki standart uygulama, fotoğraf altyazılarındaki bağlantıları yayınlamak oldu. Bu uygulama şimdi Facebook tarafından cezalandırılacak.

Buradaki anahtar, Foça otellerinin daha fazla bağlantı yayını kullanmaya başlayacağı.

Bağlantılar artık Foça otelleri Facebook gönderenleri için tercih edilen format haline geleceğinden, görüntülerinizi haber akışınızda nasıl kullandığınızı yeniden düşünmeniz gerekiyor. Foça otellerinde içerik başlığı sadece daha önemli değil, aynı zamanda görüntüleri ve başlığı nasıl birleştirecek.

Müşterilerin veya misafirlerin ilgisini Facebook ile daha uzun süre tutmak
Facebook, müşterilerinizin veya müşterilerinizin daha uzun süre ilgilenmesini sağlayacak içerikler sunmak istiyor. Kullanıcılar Facebook’ta Foça otel bilgilerinizi okuyarak daha fazla zaman harcarlarsa, bu içerik Facebook Haber Kaynağı’nda daha yüksek bir önceliğe sahip olacaktır.

Bu, dikkat etmeniz gereken gerçekten önemli bir anahtardır. Foça Otel web sitesinde daha fazla zaman geçirdiklerinde müşterilerin tercih edilen işlemi gerçekleştirme olasılığının daha yüksek olduğunu biliyoruz.

Foça Otelleri Facebook topluluğa daha fazla değer katıyor.
Foça otellerinde tıklamada Facebook ile gelen büyük bir değişiklik, yalnızca tıklamaların bağlantıları değildir. Katma değer paylaşımı ve yorumları nelerdir?

Burada gördüğünüz gibi, hepsi birbirine bağlı.

Foça otelleri için topluluk oluştur
Foça otelleri için yapışkan içerik sağlayın.
Foça otellerinde topluluğunu ödüllendir.
Foça Otellerinde Bir Sadik Grubundan Yararlanma

Foça Otelinizin anahtarı, içeriğinizin Facebook ile paylaşıldığı bir sistem oluşturmak olacaktır.

Kaynak :  https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here