Eski Foça Butik Otelleri ve Foça Otelleri 2018

0
580
Foça
Foça

Eski Foça Butik Otelleri

Foça Otelleri; Bölgenin Foça kasabaları büyüleyici meydanlar ve atmosferik şeritlerle doludur ve zengin bir mimari ve sanatsal mirasa sahiptir. UNESCO listesinde yer alan Foça kasabasında Foça Marina polis karakolunu ve Foça Meydan’daki evini ziyaret edeceksiniz. Üssünüz şehrin alt kısmında bulunur. Foça Atnik Kentin’de, Eski Foça Butik Otelleri ve ana cadde olan palazzo çizgili Foça Butik Otelleri dahil olmak üzere mekanları keşfetmek için bol zamanınız olacak.

Dahil edilen bir gezi, antik dönemlere dayanan bir geçmişe sahip İzmir şehrine götürür. Foça arkeolojik parkını ve sahil Foça’yı keşfedin, Roma döneminden Foça’ya kadar olan turistik mekanlardan. 1693 depreminde yeniden inşa edilen Eski Foça’ya çarpıcı kiliseler, meydanlar ve sokaklarla da gideceksiniz. Foça kasabası ayrıca katedral, palazzolar ve kiliseler de dahil olmak üzere mükemmel Foça mimariye sahiptir. Eski Foça’nın büyüleyici balıkçı köyü badanalı evleri ve pitoresk denize sıfır konumu ile sizi mutlu edecektir.

Eski Foça Butik Otelleri

1887 Butik Otel Foça’nın kalbinde, ana cazibe merkezlerine ve alışveriş bölgelerine yürüme mesafesinde yer alan, sadece 35 odalı, küçük ve modern bir dört yıldızlı oteldir.
İmkanlar arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, ücretsiz wi-fi ve hafif atıştırmalıkların yanı sıra içeceklerin servis edildiği lounge bar yer almaktadır.
Yatak odalarının tamamında duş, klima, TV, telefon, kasa, minibar ve saç kurutma makinesi bulunan özel bir banyo bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here