Doğrudan Rezervasyon Yapan Foça Otel Misafirleri İçin Kolay Yollar 2018

0
312
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Doğrudan Rezervasyon Yapan Foça Otel Misafirleri İçin Kolay Yollar

Çevrimiçi seyahat acenteleri (OTA) günümüzde gündelik hayatın bir parçası haline gelmiş ve bir yolcu ya da Foça otel odası için rezervasyon yaptırmak isteyen pek çok yolcu ilk temas noktası haline getirmiştir.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Ancak, Foça otelciler için yararlı olsa da, bu orta erkekler her komisyondan komisyonun kesilmesini talep eder ve onlarla bir yeri güvence altına almak için standart olarak ücretlendirilir. Bu, Foça otelin nihai hedeflerini önemli ölçüde etkileyebilir. Çoğunlukla, misafirler doğrudan OTA rezervasyon ve doğrudan rezervasyon için Foça otel web sitesine gitmek için davet ediyor. Ancak, OTA modelinden uzaklaştıklarında, özellikle de en iyi oranları ve cazip insanları sunarak kendilerini pazarladıklarında, yolcuları nasıl ikna edebilirsiniz? Basitlik ve marka ismine aşina olan etkili bir pazarlama stratejisine ihtiyacınız var, bu yüzden burada doğrudan rezervasyonların teşvik edilmesine yardımcı olabilecek bazı hileler var.

Foça otellerinde konuklara en iyi fiyatlara sahip olduklarını söyleyin. Popüler inanışa göre, bir Foça otel gezginlerin doğrudan web siteleri üzerinden rezervasyon yapabilmeleri için daha ucuz olabilir, bu yüzden onu devam ettirmeniz gerekir – ve gerçeği tanıtıyorsunuz. OTA sitelerinde otomatik olarak arama yapan ve bunları sitenizle karşılaştıran ve çok yüksek göründüğünde değişiklik yapmanızı sağlayan bir rezervasyon motoru kullanmak mümkündür. Tabii ki, OTA’lara kaydolduysanız, hız dengeleme anlaşmalarına uymanız gerekecek, ancak bu teknik en azından bunları eşleştirmenize izin verecektir. Ayrıca, sayfalarınızın sayfalarının görünür olduğundan emin olun. Onlar için avlanmak zorundalar ve OTA’ya gitme eğiliminde değiller.

Foça otellerinde daha iyi bir değer sağlayın.Foça otellerinde kendinizi oran eşitliği sözleşmeleriyle kısıtlı bulursanız, insanların çevreyi doğrudan rezervasyon yapmak için ikna edebilecekleri yollar vardır. En iyi yol, daha iyi fiyatlardan daha iyi bir değer sunan, OTA’lardan temin edilemeyen faydalar eklemektir. Örneğin, tiyatro izleyicileri veya açık hava etkinlikleri meraklıları gibi belirli kitlelere hitap eden paket teklifleri tanıtabilirsiniz. Yakın zamanda yaptığı bir araştırmada, ücretsiz oda güncellemesi yapıldığında, katılımcıların % 48’inin doğrudan bir Foça otel odasına rezervasyon yapmaya ikna edileceği, % 43’ünün ise odaya ücretsiz yemek servisi yapılabileceği tespit edilmiştir. İçecek kuponları da ücretsiz servis otobüsleri gibi popüler promosyonlar oldu. Yolcuların doğrudan size gelmesini teşvik etmek için çok fazla para harcamanız gerekmediğini kanıtlar (sadece sosyal medya avantajlarınızın, Foça otel web sitenizin ve ödemelerinizin reklamını yapmayı unutmayın).

Foça otellerinde rezervasyonu kolaylaştırın. Doğrudan rezervasyonunuzu kaybederseniz, temel bilgilere geri dönmeniz ve Foça otel web sitesi tasarımınızın sıfırdan yeniden yazmanız gerekebilir: hızlı ve sezgisel, hangi cihazın görüntülenmesi için kullanılmakta olursa olsun. Açıklamaları kısa tutun ve çok fazla seçenek sunmayın veya insanları kapatabilirsiniz. Konuklar için rahatsız edici olan herhangi bir şey OTA’ları kullanmalarına neden olabilir, bu yüzden yapmadığınızdan emin olmak için ince bir sünger ile dikkat edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here