Bir Seyahat Blogcusu Olarak Yaşam: Ne Konuşmuyoruz? 2018

0
324
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Bir Seyahat Blogcusu Olarak Yaşam: Ne Konuşmuyoruz?

Foça Otelde Seyahat blogcuları, çevrimiçi girişimciler ve dijital göçebe göçmenler genellikle göçebe yaşam tarzlarının olumsuzluklarından bahsetmiyorlar. Yaptığımız her şey Tayland’daki uçurumlara dalmak ve unutulmaz bir EDM pistinin ritmine senkronize edilmiş GoPro videolarını çekmek gibi maceralarımızı getirmekten çok daha kolay.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Nisan 2014’te, sadece 20 yaşındayken, kendim için 9’dan 5’e kadar ofis çalışmasından vazgeçtim ve süresiz seyahat ettim. Üniversite diplomam, birikimlerim ya da zengin ebeveynlerim yoktu. Instagram takipçilerinin inandığının aksine, “bir rüya yaşamak” çok zor!

Foça Otelde İşte seyahat eden blogcular, benim gibi konuşmamanın kasılması. Yaşam tarzımızın olumsuz yönleri ve bunların nasıl üstesinden gelineceği.

Derin Son

Foça Otelde Kendi patronunuz olmak ödüllendirici, ancak ne yaptığınızı ve ne yapacağınızı gösterecek birisi değilseniz, stresli olabilir! İşimi bıraktıktan sonra bu hissi neredeyse% 75 yaşadım. Sadece zamanın% 25’i için ne yaptığımı bildiğimi düşündüm.

Foça Otelde Kimse sana ne yapacağını söylemediğinde, sadece kendin çözmelisin.

Benim önerim, her fırsatta geribildirim, tavsiye ve hatta eleştiri aramaktır. Arkadaşlarınız ve ailenizden rahatsızlık duyuyor olsanız bile, sosyal medyadaki çalışmalarınızı ve fikirlerinizi eleştirmek için hazır ve istekli olan sonsuz sayıda insan var.
Sadece her şeyi kalbine almamaya dikkat edin ve ne zaman nefretle yardımınızı bıraktığınızı bilin!

Foça Otelde Kendini hissetmek

Yılın çoğu için, yurt dışında olmak aile ve arkadaş eksikliğini ifade edebilir. Bazen evde önemli anları özlediğimde bağlantımın koptuğunu hissediyorum. Yeni insanlarla tanıştığımda ve kendi eşsiz hikayelerimi hissettiğimde bu duyguları mutlulukla karşılıyorum.
Bir çok insanla tanıştım ve beni seven küçük bir pansiyon hissedebiliyorum.

Foça Otelde Benimle etkinlik veya toplantı bulmak için düzenli olarak Facebook gruplarını kullanıyorum. Bunu kolayca yapabilirsiniz:

Foça Otel Facebook’ta “şehriniz” + “dijital harikalar / sektörle ilgili anahtar kelimeler” olarak arama yapın
Gruplara katılın ve kendinizi tanıtın!
Her yerde dijital göçebe topluluklar var! Bu gruplar ayrıca toplantılar, etkinlikler ve hatta iş fırsatları da düzenlerler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here